Comedy Club festivālā Jūrmalā viesosies hita "Love Generation" autors, Mixnews.lv

Comedy Club festivālā Jūrmalā viesosies hita "Love Generation" autors

фото

Comedy Club 2014 | 2014. gada 1. aprīlī plkst. 16:28

Otrdien Rīgā notika preses konference, kuras laikā žurnālisti caur "Skype" sazinājās ar "Comedy Club" rezidentiem, kuri padalījās ar noslēpumiem, kas būs sagaidāms vasarā plānotajā festivālā "Augstā humora nedēļa".

Festivāls notiks Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē laikā no 31.jūlija līdz 3.augustam.

"Skype" videokonferencē piedalījās iecienītie humoristi Gariks Martirosjans, Pāvels Voļa, Timurs Batrutdinovs, Demiss Karibidiss un centra "Kolizey" ģenerāldirektors Levons Bakuncs.

Organizatori atklāja, ka šogad festivāla "Comedy Club" ietvaros skatītājus sagaida trīs koncerti – 1., 2. un 3. augustā, kā arī četras ballītes pludmales klubā "Havana Lounge Club". Viens no kluba dibinātājiem Gariks Martirosjans īpaši uzsvēra, ka šajā gadā viss būs jauns – gan joki, gan "afterparty" programma, gan Dzintaru koncertzāles noformējums. Festivālā laikā ieplānots nofilmēt septiņas pārraides, kuras vēlāk būs skatāmas kanālā TNT.

Rietumvalstu zvaigžņu vārdus, kuri ieradīsies Jūrmalā, organizatori pagaidām tur slepenībā, taču vienu noslēpumu tomēr atklāja – ballītē "Red Sensation" uzstāsies pazīstamais franču dīdžejs un producents, hita "Love Generation" autors Bobs Sinklērs.

фото

Bobs Sinklērs

Protams, ka "Skype" videokonferences laikā bija daudz joku, kā jau šovā "Comedy Club" un 1.aprīlī pienākas. Piemēram, Pāvels Voļa atcerējās, ka pērn dažas krievu slavenības apvainojās, nesaņemot uzaicinājumu uz festivālu un nolēma viņus uzaicināt tieši tagad: "Slavenības, pazīstamas, aizmirstas un pusaizmirstas personas, rakstnieki, lasītāji un muļķi, mēs jūs gaidām."

Gariks Martirosjans savukārt aicināja latviešu meitenes aktīvi iepazīties ar vienu no nedaudzajiem "Comedy Club" vecpuišiem Timuru Batrutdinovu: "Timurs aktīvi meklē savu otro pusīti Eiropas Savienības teritorijā. Meitenei jāpieder nekustamajam īpašumam, kas ir vismaz 180 000 eiro vērts, jo Šengena personiskajās attiecībās ir galvenais."

Jāatgādina, ka pērn festivāls pulcēja vairāk nekā 10 000 viesu no 15 pasaules valstīm. Starp viesiem bija tādas slavenības kā Emirs Kusturica, Perisa Hiltone un Kreigs Deivids.

"Biļešu serviss" mājaslapā internetā jau uzsākta biļešu pārdošana. Šogad biļešu cenas būs demokrātiskākas nekā pirms gada – no 30 līdz 250 eiro.

Komentāri