"Comedy Club" komiķis Harlamovs pametis sievu un Rīgu izrāda jaunajai draudzenei

фото

Comedy Club 2014 | 2013. gada 31. janvārī plkst. 14:44

"Comedy Club" rezidentiem pienācis šķiršanās periods, turklāt tās visas ir saistītas ar Rīgu. Pēc Sergeja Svetlakova, savu sievu ir pametis arī Gariks "Buldogs" Harlamovs, kurš tāpat kā Svetlakovs, jaunās attiecības sācis veidot Latvijā.

2010.gada septembrī, pec septiņu gadu pazīšanās, Gariks apprecēja bijušo Maskavas naktskluba darbinieci Jūliju Leščenko. Taču, ja var ticēt portālam "dni.ru", "Comedy Club" rezidents parāk ilgi viņš nebija priekšzimīgs vīrs. Un pie tā vainojama 24 gadīgā aktrise, seriāla "Interni" zvaigzne Kristina Asmus.

Kā raksta portāls "spletnik.ru", kolēģu attiecības tika uzsāktas aptuveni pirms gada. Visu šo laiku Gariks un Kristina no sabiedrības acīm rūpīgi slēpa slepeno sakaru. Protams, ka visvairāk no 28 gadīgās Garika sievas. Par pēkšni uzplaukušo romānu zināja tikai "Buldoga" tuvākie draugi.

Pagājušā gada beigās Gariks un Jūlija izšķīrās. TV raidījumu vadītāja sieva noīrēja sev atsevišķu dzīvokli. Taču Gariks aktrisi neaicināja pie sevis uz laulāto dzīvokli, bet visas mīlnieku tikšanās notika citā dzīvoklī, Maskavas centrā.

Runā, ka Harlamovs nevar izdzīvot ne dienu, neredzējis savu jauno mīļoto. Katru vakaru viņš pacietīgi gaida Kristinu pie filmēšanas paviljoniem. Lai izvairītos no paparaci, pāris uz mašīnu vienmēr dodas atsevišķi. Taču nesen portāla "heat.ru" fotogrāfiem tomēr izdevās uzņemt dažus kadrus.

Zināms arī, ka jaunā gada svētku laikā, Gariks un Kristina trīs dienas pavadīja Rīgā. Lai viena no Krievijas seksīgākajām aktrisēm justos kā īsta karaliene, TV raidījumu vadītājs vienā no Rīgas viesnīcām noīrēja šiku prezidenta luksa numuru - vairāk nekā 100 kvadrātmetru platībā. Zimīgi, ka uz šo numuru Gariks vairākas reizes bija atvedis arī savu sievu Jūliju.

Atgādināsim, ka Sergejs Svetlakovs, kurš no savas sievas Jūlijas (vēl viena sakritība) izšķīrās pēc 12 gadu laulības, jauno sievu Anastasiju pirmkart uzaicināja uz savas jaunās mājas Mellužos "sāls maizi", bet pēc tam "atrādīja" Stinga koncertā Rīgā.

Tiesa, vēlāk Svetlakovs ar Anastasiju izšķīrās, bet filmas "Džungļi" Rīgas pirmizrādē atzinās, ka jau saticis citu mīļoto sievieti. Žurnālisti uzskata, ka runa ir par Antoņinu Čebotarevu, kura kādreiz strādāja par direktora vietnieci reklāmas jautājumos vienā no lielākajiem kinoteātru tīkliem. Ar viņu un savu trīs gadus veco meitiņu Nastju, šovmenis pavadīja veselu mēnesi Jūrmalas mājā Mellužos.

Acīmredzot Latvija "Comedy Club" rezidentiem kluvusi par sava veida mīlestības teritoriju. Turklāt - "aizliegtās" mīlas teritoriju.

Komentāri