Dziesmu svētku kulminācijas pasākumus varēs skatīties uz lielajiem ekrāniem, Mixnews.lv

Dziesmu svētku kulminācijas pasākumus varēs skatīties uz lielajiem ekrāniem

фото

Dziesmu svētki | 2018. gada 7. jūlijā plkst. 11:24

7.un 8.jūlijā notiks Dziesmu un deju svētku kulminācijas pasākumi – deju lieluzveduma “Māras zeme” pēdējais koncerts un Noslēguma koncerts “Zvaigžņu ceļā”.

Abi pasākumi būs skatāmi uz četriem lielajiem ekrāniem Rīgas pilsētvidē, kā arī 40 vietās Latvijā un ārvalstīs.

Rīgas pilsētvidē abus Svētku kulminācijas koncertus varēs skatīties tiešraidē uz lielā ekrāna Brīvības laukumā, Esplanādē, Centrāltirgū (Nēģu laukumā būs skatāms Noslēguma koncerts) un Fanu teltī pie Kongresu nama (Noslēguma koncerts).

Vairāk kā 40 Latvijas pašvaldības, kultūras centri un uzņēmumi rādīs Svētku kulminācijas notikumus uz lielajiem ekrāniem, atsaucoties uz Svētku rīkotāja – Latvijas Nacionālā kultūras centra – un Latvijas Televīzijas aicinājumu pieteikties bezmaksas sublicencei Dziesmu un deju svētku pasākumu pārraidīšanai publiskajā vidē.

Aizkraukles, Alūksnes, Bauskas, Beverīnas, Daugavpils, Jaunielgavas, Nītaures, Cēsu, Gulbenes, Engures, Ikšķiles, Jaunpiebalgas, Jūrmalas, Kuldīgas, Ķekavas, Ķeguma, Lielvārdes, Līvānu, Lubānas, Preiļu, Priekuļu, Rēzeknes, Salaspils, Saldus, Saulkrastu, Siguldas, Talsu, Valmieras, Vecumnieku, Vecpiebaldas, Ventspils, Viesītes, Valmieras u.c. pilsētu un novadu iedzīvotāji tiek aicināti vērot Svētkus uz lielajiem ekrāniem, lai izbaudītu to Dziesmusvētku īpašo kopābūšanas prieku.

Bezmaksas sublicencei ir pieteikušās organizācijas arī no Kanādas un Vācijas.

Atgādinām, ka līdz 8.jūlijam Rīgā norisinās XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kas šoreiz notiek Latvijas valsts simtgades zīmē.

Foto: flickr.com/dziesmusvetki

Komentāri