Noslēdzies "Rīgas satiksmes" iepirkuma konkurss, Mixnews.lv

Noslēdzies "Rīgas satiksmes" iepirkuma konkurss

фото

Ekonomika | 2013. gada 2. janvārī plkst. 16:52

Pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" iepirkuma konkursā par pārvadājumiem mikroautobusu maršrutos uzvarējis ar "Rīgas satiksmei" daļēji piederošās e-talona ieviesējfirmas "Rīgas karte" valdes locekli, partijas "Gods kalpot Rīgai" biedru Aleksandru Brandavu savulaik saistīti uzņēmumi, ziņo aģentūra LETA.

Uzņēmumi šo pakalpojumu piedāvā sniegt par 25 miljoniem latu, neskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Konkursā pērn īsi pirms Ziemassvētkiem uzvarējušās pilnsabiedrības "Rīgas mikroautobusu satiksme" dalībnieki ir SIA "B-Bus" un tai pilnībā piederošās SIA "Sabiedriskais autobuss" un SIA "Vidlatauto", kā arī "B-Bus" vadītājam Vitālijam Komaram pilnībā piederošā SIA "FPK".

Komars norādīja, ka kompānija esot pietiekami profesionāla un tai nebūs nekādu grūtību realizēt šo projektu. Kopumā esot jāiegādājas ap 200 mikroautobusu, turklāt interesi ir izrādījuši gan "Volkswagen", gan "Mercedes" piegādātāji.

"Kompānija startējusi ar "Mercedes" piedāvājumu, bet tālāk skatīsimies. Vienu autobusu "Volkswagen" esot iegādājusies citā projektā, un tie neesot slikti. Redzēsim, skatīsim, pētīsim un iegādāsimies labāko pilsētai," skaidroja uzņēmējs.

Patlaban uzņēmuma vadība gaidot līguma parakstīšanu un tad sāks rīkoties.

Atgādinām, ka beidzoties līgumiem starp pašvaldību un privātfirmām par pasažieru pārvadājumiem maršruta taksometros jeb mikroautobusos, tieši pirms gada - no 2011.gada 1.janvāra - stājās spēkā Rīgas domes lēmums, ar kuru šos pārvadājumus pārņem "Rīgas satiksme".

Pašvaldības uzņēmums paziņoja, ka neplāno iegādāties jaunus mikroautobusus, bet gan slēgt līgumus ar privātām kompānijām.

Foto: mixnews.lv

Komentāri