Portālā "Manabalss.lv" vāc parakstus PVN samazināšanai apkurei, Mixnews.lv

Portālā "Manabalss.lv" vāc parakstus PVN samazināšanai apkurei (1)

фото

Ekonomika | 2013. gada 6. janvārī plkst. 15:02

Portālā "Manabalss.lv" sākta parakstu vākšana par pievienotās vērtības nodokļa (PVN) samazināšanu apkurei, liecina informācija portālā, ziņo LETA.

Iniciatīvas autors, "Apvienības pret nacismu" vadītājs Jānis Kuzins rosina samazināt PVN apkurei no 12% līdz 5%. Piektdienas vakarā par iniciatīvu parakstījušies 140 cilvēki.

Tiesības iesniegt Saeimā kolektīvos priekšlikumus ir, ja tos ir parakstījuši vismaz 10 000 pilsoņu, kuri ir sasnieguši 16 gadu vecumu.

Viņš uzsver, ja Saeima nav ieklausījusies pašvaldību, siltumtīklu uzņēmumu, arodbiedrību un biedrību aicinājumos, tad šoreiz parlamentu samazināt PVN apkurei aicinās Latvijas tauta.

"Iespējams, ka Saeimas deputāti mūs sadzirdēs labāk. Jau šodien saņemam nesamērīgi lielus rēķinus par siltumu, dažviet Latvijā pat siltums nav pieslēgts vispār parādu sloga dēļ. Ir dzirdamas bažīgas vēstis, ka 2013.gadā siltumtarifi tikai kāps, tāpēc aicinām LR Saeimu rast budžetā līdzekļus un risināt situāciju, samazinot PVN apkurei. Budžetā līdzekļi ir, un tas ir tikai politiskās gribas un atbildības jautājums," uzsver Kuzins.

Viņš iniciatīvai pievienojis jau sagatavotus grozījumus likumā "Par pievienotās vērtības nodokli".

Kuzins prognozē, ka, samazinoties PVN apkurei, samazināsies arī tarifi par siltumu un mazināsies nabadzība, kā arī uzlabosies iedzīvotāju labklājība.

Foto: no vietnes kitchenclarity.com

Komentāri 1
griezepirms 6 gadiem
Parakstos par PVN samazināsanu apkurei un partikai.