Decembra otrajā pusē strauji pieaugusi "ātro kredītu" izsniegšana, Mixnews.lv

Decembra otrajā pusē strauji pieaugusi "ātro kredītu" izsniegšana (4)

фото

Ekonomika | 2013. gada 7. janvārī plkst. 19:16

Decembra otrajā pusē novērots ātro kredītu izsniegšanas pieaugums kopumā par 14%, liecina mikrokredītu kompānijas SIA "Ferratum Latvia" apkopotie dati.

Izsniegto aizdevumu apjoms esošajiem klientiem audzis par 8%, savukārt jauniem klientiem - par 30%, ziņo "nozare.lv"

Uzņēmumā izsniegto ātro kredītu pieaugumu skaidro ar to, ka mikrokredīti ņemti atpūtai un izklaidei, jo iedzīvotāji vēlējās iepriecināt savus tuviniekus ar vērtīgām Ziemassvētku un Jaungada dāvanām.

"Ferratum Latvia" klientu aptaujas dati liecina, ka parasti ap 75% klientu mikrokredītus izmanto mājsaimniecības un ikdienas preču iegādei, savukārt izklaidei, atpūtai un labsajūtai tiek ņemts vien ap 5% aizdevumu. Šī attiecība mainās, pienākot svētkiem.

"Ferratum Latvia" valdes loceklis Dmitrijs Horoņko atzīmē, ka, salīdzinot ar šo pašu pirmssvētku periodu pagājušajā gadā, izsniegto aizdevumu skaits "Ferratum Latvia" audzis. "Joprojām sabiedrības viedoklis par ātro kredītu sniedzējiem ir neviennozīmīgs, lai gan, reāli raugoties uz situāciju, pildām "sociālā spilvena" lomu un piedāvājam risinājumu brīdī, kad tas tiešām ir nepieciešams un neatliekams. Šogad kopā ar citām kompānijām noteikti darbosimies, lai uzlabotu šo reputāciju, palīdzētu sakārtot likumdošanu un arī izglītotu sabiedrību," norāda Horoņko.

Viņš atzīst, ka arī Ziemassvētku dāvana bērnam vai ceļojuma iegāde ģimenei var būt pietiekami nopietns iemesls kredīta ņemšanai, taču ikvienā gadījumā jāizvērtē, vai ar saviem plānotajiem ienākumiem cilvēks spēs atdot aizņēmumu.

Saskaņā ar "Ferratum Latvia" datiem aptuveni puse no visiem uzņēmuma klientiem ir vecumā no 21 līdz 40 gadiem, 42% ir ģimenes ar bērniem un 67% klientu ir patstāvīgs pilna laika darbs. "Šī ir sabiedrības daļa, kurai ātrais kredīts ir vienīgā iespēja ātri atrisināt ģimenei svarīgu problēmu, iegādāties jaunu sadzīves tehniku salūzušas vietā vai salabot ģimenes auto," uzskata Horoņko.

"Ferratum Group" ir starptautiska mikrokredītu kompānija, kas darbojas finanšu jomā 20 valstīs un apkalpo vairāk nekā 1,5 miljonus klientu. SIA "Ferratum Latvia" piedāvā pakalpojumus Latvijā kopš 2007.gada.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Ferratum Latvia" pieder Somijas uzņēmumam "JT Family Holding Oy". "Ferratum Latvia" 2011.gadā strādājis ar 458 826 latu apgrozījumu un 114 792 latu peļņu, liecina "Firmas.lv" dati.

"Ferratum Latvia" ir Latvijas Ātro kredītu devēju asociācijas biedrs.

Attēls: no vietnes creditvisionary.com

Komentāri 4
Alvin Scottpirms 4 gadiem
Sveiki

Meklējat biznesa aizdevums, aizdevumi, hipotēkas, auto aizdevumi, students
aizdevumi, konsolidācijas aizdevumus debitoru,
Nenodrošinātu aizdevumu, riska kapitāla, utt Vai jums ir nepieciešams kredīts, ko banka
vai iestāde Finansiālais atbalsts
Vienu vai vairākus reasons.ECO AIZDEVUMA vienotāka ir īstā vieta risinājumu
Kredīts!
Mēs piešķirt aizdevumus uzņēmumiem un indivīdiem zemas un
pieejamu procentu 2%. Interesē? Sazinieties ar mums, lai uzraudzītu
kredīta apstrādi un nodošanu, 2 stundu laikā sazināties ar mums Via:
alvinscott12@outlook.com vairāk info.
 
AIZDEVUMA PIETEIKUMS
 
vārds:
Dzimšanas datums:
dzimums:
statuss:
adrese:
Pilsēta:
ZIP kods:
Valsts:
Tālruņa numurs:
Jūsu mērķis aizdevums:
Kredīta summa:
Ilgums aizdevums:
mēneša ienākumi:
 
Jūs varat rakstīt mums ar šo e-pastu:
alvinscott12@outlook.com
 
Gaida dzirdēt no jums drīz
 
Ar laba vēlējumiem,

Mr Alvin Scott
Kredītspirms 6 gadiem
Interesanti, ka ātro kredītu tirgū ir sākušās pārmaiņas. Uzņēmēji raustās un steidz pielīst politiķiem, nosakot, ka turpmāk varēs aizņemties tikai no 20 gadiem līdzšinējo 18 gadu vietā. Šobrīd gan tāpat kā iepriekš http://www.atraiskredits.com ir saglabājies kā vadošais ātro aizdevumu salīdzināšanas portāls Latvijā.
Justaspirms 6 gadiem
tur www.atriekrediti.info