Ventspilī nestrādā vairāki veikali; viens no tiem nesāka darbu plānotajā laikā, Mixnews.lv

Ventspilī nestrādā vairāki veikali; viens no tiem nesāka darbu plānotajā laikā

фото

Ekonomika | 2014. gada 1. janvārī plkst. 13:21

Ventspilī trešdien nestrādā daži lielveikali, bet viens no tiem tehnisku iemeslu dēļ nesāka dabu plānotajā laikā, novēroja aģentūra LETA.

Veikalu "Mego", kas atrodas Ventspils centrā, trešdien bija plānots atvērt pl.11:00, liecināja pie veikala durvīm izvietotā informācija. Tomēr plānotajā laikā veikals darbu nesāka - īsi pirms pl.11:00 veikala darbinieks pie ieejas durvīm piestiprināja informāciju, ka veikals tehnisku iemeslu dēļ ir slēgts. Veikala atvēršanu gaidīja pieci cilvēki, no kuriem viens izteica minējumu, ka veikalam droši vien nepietiekot eiro naudas. Tomēr aģentūra LETA noskaidroja, ka veikals slēgts, jo nestrādājot kases - veikala pārstāvis pieļāva, ka problēmas ar kases sistēmu esot arī citos veikalos.

Veikalā "Mego" tehniskās problēmas ir novērstas, un pašlaik tas strādā. Pircējiem durvis veikals vēra ap pl.12:00 jeb aptuveni stundu vēlāk nekā bija plānots. Pašlaik darbs jau norit bez aizķeršanās, aģentūra LETA uzzināja veikalā.

Daži veikali Ventspilī trešdien nemaz neplāno strādāt. Piemēram, pie pilsētas centrā esošā veikala "Iki" durvīm izvietotā informācija liecina, ka 1.janvārī tas ir slēgts. Šodien nestrādā arī lielākais Ventspils tirdzniecības centrs "Tobago", izņemot tajā esošo veikalu "Rimi", kas atvērts no plkst.12.

Pilsētas centrā esošais veikals "Maxima" trešdien durvis vēra pl.11:00. Viena no kasierēm atzina, ka pašlaik esot vēl grūti pateikt, ar kādu valūtu cilvēki norēķinās vairāk - maksājumi tiek veikti gan latos, gan eiro. Kā novēroja aģentūra LETA, kasieres īpaši rūpīgi pārliecinās, vai tiem pircējiem, kuri maksā latos, tiek izdots pareizs atlikums eiro valūtā. Viens no pircējiem latu un eiro vienlaicīgu apgrozību nodēvēja par "pilnīgu ķīseli".

Veikali "Top!" trešdien Ventspilī darbu sāka pl.10:00. Vienā no tiem aģentūrai LETA pastāstīja, ka cilvēki vairāk norēķinās latos. Stundas laikā kopš veikala atvēršanas eiro naudā esot samaksājis tikai viens pircējs. Aģentūras LETA žurnālists bija pirmais, kurš šorīt šajā veikalā norēķinājās ar bankas karti. Arī citā "Top!" veikaliņā pastāstīja, ka cilvēki vairāk maksājot latos, īpaši sīknaudā, taču kāds jau samaksājis arī, piemēram, ar 20 eiro banknoti. Ar kartēm šajā veikaliņā pircēji šorīt pusotru stundu pēc veikala atvēršanas vēl nebija norēķinājušies, lai gan pircēju kopumā esot pat vairāk nekā domāts. Kopumā viss esot mierīgi, kases sistēmas pārprogrammēšana esot noritējusi bez aizķeršanās, un veikals esot pilnībā gatavs apkalpot pircējus.

Pie bankomātiem rindas aģentūra LETA trešdien nenovēroja. Brīdī, kad aģentūras LETA darbinieks piegāja pie bankomāta, pienāca divi iereibuši vīrieši, kuri izrādīja interesi, kādu naudu tad bankomāts izdošot - eiro vai arī tomēr vēl latus.

Komentāri