SEB bankas izstrādāts kalkulators palīdz aprēķināt atlikumu eiro, ja maksā latos, Mixnews.lv

SEB bankas izstrādāts kalkulators palīdz aprēķināt atlikumu eiro, ja maksā latos

фото

Ekonomika | 2014. gada 3. janvārī plkst. 18:24

"SEB banka" izstrādājusi Iepirkšanās kalkulatoru, lai janvāra pirmajās divās nedēļās latu un eiro paralēlās aprites periodā iedzīvotājiem, norēķinoties ar skaidru naudu latos un eiro, būtu vieglāk aprēķināt atlikumu eiro valūtā.

Arī tad, ja daļa no pirkuma tiks apmaksāta eiro un daļa latos, kalkulators aprēķinās precīzu atlikuma summu eiro valūtā.

Iepirkšanās kalkulators pieejams ikvienam mobilā tālruņa lietotājam jebkurā brīdī un vietā, kur darbojas mobilie sakari, pieejams internets un ir piekļuve "eiro.seb.lv" mājaslapas sadaļai "Iepirkšanās kalkulators".

Lai piekļūtu kalkulatoram, nav nepieciešams autorizēties. Ērtības labad mājaslapas adresi, kas ved uz iepirkšanās kalkulatoru, banka iesaka saglabāt mobilajā viedtālrunī kā grāmatzīmi, kas nepieciešamības brīdī ļaus ātri piekļūt vietnei.

Iepirkšanās kalkulators būs noderīgs gan iedzīvotājiem, gan tirgotājiem, kuriem jārūpējas par precīzu pirkuma atlikuma summas aprēķināšanu, īpaši laika posmā līdz 14.janvārim, kad par pirkumiem iespējams norēķināties abās valūtās - gan latos, gan eiro, informēja bankā.

Foto: ekrānšāviņš no eiro.seb.lv

Komentāri