Maxima veikalā Kauguros pārdod sieru ar, iespējams, beigušos derīguma termiņu, Mixnews.lv

Maxima veikalā Kauguros pārdod sieru ar, iespējams, beigušos derīguma termiņu

фото

Ekonomika | 2014. gada 9. janvārī plkst. 16:52

Kauguros, Talsu šosejā 25 esošajā "Maxima XX" veikalā, pārdots siers, kam, iespējams, beidzies ieteicamais izlietošanas termiņš, novēroja aģentūra LETA.

Kā liecina kāda vietnes "twitter.com" lietotāja paziņojums, veikalā "Maxima XX", kas atrodas Kauguros, uz tirgotā siera iepakojuma ir redzama cenas un citus produkta datus saturošā uzlīme, kas ir uzlīmēta uz iepriekšējās uzlīmes.

Proti, zem pārlīmētās uzlīmes redzams, ka konkrētā produkta ieteicamais izlietošanas termiņš ir šī gada 6.janvāris, bet uz jaunās uzlīmes šis termiņš ir 12.janvāris.

Aģentūra LETA sazinājās ar SIA "Maxima Latvija" pārstāvjiem, taču priekšpusdienā vēl nebija noskaidrots, kāpēc konkrētajā gadījumā ir pārlīmēta informatīvā uzlīme, kā arī tas, vai konkrētajā gadījumā ir vai nav gadījusies, piemēram, kāda tehniskā kļūme, vai arī konkrētā produkta uzlīme ir pārlīmēta ar nolūku pagarināt produkta derīguma termiņu.

Vēlāk pēcpusdienā veikala pārstāvis Jānis Beseris atvainojās pircējiem par starpgadījumu, skaidrojot, ka kļūme gadījusies darbinieka neuzmanības dēļ.

"Darbinieki nekādā gadījumā nav centušies "pagarināt" preču derīguma termiņu. Kļūme ir izveidojusies nepareizas fasēšanas dēļ - darbinieka neuzmanības dēļ nepareizi uzlīmēta etiķete netika nomainīta, bet tā vietā pareizā etiķete tika uzlīmēta tai virsū," sacīja Beseris.

Pēc kļūmes konstatēšanas siera partija tika pārbaudīta, pārliecinoties par produkcijas kvalitāti un etiķešu atbilstību. Savukārt darbiniekiem tiek veiktas atkārtotas apmācības atbilstoši kvalitātes sistēmai.

Komentāri