Starptautiskajā pārtikas gadatirgū Berlīnē piedalīsies arī Latvijas ražotāji, Mixnews.lv

Starptautiskajā pārtikas gadatirgū Berlīnē piedalīsies arī Latvijas ražotāji

фото

Ekonomika | 2014. gada 12. janvārī plkst. 09:26

Berlīnē sākies gadskārtējais starptautiskais pārtikas gadatirgus "Internationale Grüne Woche Berlin 2014" jeb "Zaļā nedēļa 2014", kur nacionālajā stendā piedalīsies arī virkne Latvijas pārtikas ražotāju, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja Latvijas Valsts agrārās ekonomikas institūta (LVAEI) sabiedrisko attiecību konsultante Andra Ūdre.

Izstādes apmeklētājiem, īpaši sadarbību meklējošiem vācu uzņēmējiem, tiek piedāvāta iespēja izstādes organizatoru izveidotajā virtuālajā tirgus tīklā (Virtual Market) aplūkot informāciju par dažādiem Latvijas pārtikas produktu ražotājiem un to ražojumiem, kā arī atrast kontaktus sadarbībai ar tiem Latvijas uzņēmējiem, kas popularitāti pierādījuši starptautiskajās pārtikas ražotāju izstādēs dažādos tirgus reģionos.

Šajā tīmekļa vietnē Vācijas izstādes apmeklētāji, ievadot sevis interesējošo valsti un produktus, varēs saņemt informāciju par uzņēmumiem un iespējām attīstīt sadarbību.

Berlīnē "Zaļajā nedēļā" 2014.gadā tiks piedāvāts iegādāties SIA "Dona" maizi, SIA "Matss" speķa pīrādziņus, SIA "Rēzeknes gaļas kombināts" desas, AS "Gamma-A" šprotes, zemnieku saimniecību "Muižgaļi" un "Jāņkalnu" sieru un sukādes, SIA "Mandor" dzērveņu produkciju, SIA "Kronis" dzērvenes pūdercukurā, cukīni baklažānu mērci un bērzu sulas, SIA "Sula" bērzu sulas dzērienus, SIA "Saldais dzintars" karameles.

Mārtiņa Barkāna ģimenes vīna darītavas vīnogu vīnus, SIA "Kroņstrauts" ābolu sidrus, vīndara Laura Salenieka ogu vīnus, SIA "Brāļu alus" gaišo alu, SIA "Zaksi" Užavas alu, SIA "Skrīveru saldumi" konfektes, SIA "Pure Chocolate" trifeles, SIA "Ilgezeem" kvasu, Evitas Šmithenas un saimniecības "Indrāni" zāļu tējas.

Stendā izstādes apmeklētājiem būs iespēja ne tikai iegādāties, bet arī degustēt produktus, ko piedāvās SIA "Bakerstreet", SIA "Talsu gaļa", SIA Māris&Co" SIA "Lāči", kā arī zemnieku saimniecības "Norēni" un "Rūķīšu tēja".

"Zaļā nedēļa" norisināsies Berlīnē no 17.janvāra līdz 26.janvārim, savukārt Latvijas nacionālais stends tiek organizēts ar Zemkopības ministrijas atbalstu.

"Zaļā nedēļa" ir viena no lielākajām pārtikas izstādēm-gadatirgiem Vācijā. Pērn izstādē piedalījās vairāk nekā 1600 dalībnieku no 60 pasaules valstīm, to apmeklēja 415 000 cilvēku. Izstādes mērķauditorija - patērētāji no Eiropas Savienības, pārtikas preču vairumtirgotāji un mazumtirgotāji, lauksaimniecības produktu importētāji, lauksaimniecības politikas un administrēšanas eksperti.

Komentāri