Slēgs simtiem tūkstošu eiro vērtus līgumus ar uzņēmumiem, kas iepriekš sodīti par dalību kartelī, Mixnews.lv

Slēgs simtiem tūkstošu eiro vērtus līgumus ar uzņēmumiem, kas iepriekš sodīti par dalību kartelī

фото

Ekonomika | 2014. gada 12. janvārī plkst. 19:13

AS "Sadales tīkls" slēgs simtiem tūkstošu eiro vērtus līgumus, kas iepriekš sodīti par dalību kartelī, ziņo LETA.

Kā liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā, paredzēts slēgt 20 infrastruktūras uzturēšanas un remonta līgumus uz trīs gadiem par kopējo summu 9,86 miljoni eiro.

Līgumi tiek slēgti, lai nodrošinātu elektroietaišu uzturēšanas un remonta darbu savlaicīgu veikšanu, kā arī iespējamo elektriskā tīkla darbības operatīvu atjaunošanu un masveida bojājumu novēršanu.

Katra līguma vērtība ir 492 883 eiro. Līgumi tiks slēgti ar 15 uzņēmumiem - SIA "RECK", SIA "Remus Elektro", SIA "Kvēle", SIA "SZMA", pilnsabiedrība "Elpoli un Strāva", SIA "J.E.F.", SIA "Telms", SIA "CVS", SIA "OMS", SIA "Volts - 1", SIA "Alūksnes energoceltnieks", SIA "Aiviekstes energoceltnieks", SIA "Elbra", SIA "Farads", SIA "Vidzemes energoceltnieks". Ar atsevišķiem iepirkuma uzvarētājiem tiks slēgti vairāki līgumi.

Kā biznesa portāls "Nozare.lv" noskaidroja AS "Sadales tīkls", līgumi tiks slēgti uz trīs gadiem par gaisvadu elektrolīniju, kabeļu līniju un transformatoru apakšstaciju uzturēšanas remontiem, kā arī bojājumu novēršanu.

Līgumi būs spēkā līdz 2016.gada 31.decembrim.

Kā liecina informācija aģentūras LETA arhīvā, daļa no iepirkuma uzvarētājiem ir bijuši starp tiem 26 uzņēmumiem, kuriem Konkurences padome uzlika sodu par dalību kartelī. Tie ir "SZMA", "Elpoli", "J.E.F.", "Telms", "Oms", "Alūksnes energoceltnieks", "Aiviekstes energobūvnieks", "Elbra", "Farads", "Vidzemes energoceltnieks".

Kā iepriekš skaidroja Konkurences padome, uzņēmumi ir pārsūdzējuši Konkurences padomes uzlikto sodu, tādēļ līdz tiesas lēmumam tie drīkst piedalīties iepirkumos.

Komentāri