Zaļo tehnoloģiju ieviešanai ražošanā būs pieejami 7,7 miljoni eiro, Mixnews.lv

Zaļo tehnoloģiju ieviešanai ražošanā būs pieejami 7,7 miljoni eiro (1)

фото

Ekonomika | 2014. gada 15. janvārī plkst. 15:15

No šā gada 21.janvāra līdz 20.martam Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) uzsāks atklātu projektu konkursu "Atbalsts zaļo tehnoloģiju ieviešanai ražošanā", kura ietvaros būs pieejams atbalsts 7,7 miljonu eiro apmērā, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja LIAA.

Aktivitātei "Atbalsts zaļo tehnoloģiju ieviešanai ražošanā" tiks piešķirts finansējums jaunu iekārtu iegādei, publicitātes pasākumiem, pētniecības pasākumiem un zināšanu pārneses darbību finansēšanai ar projekta partneri.

Programmas mērķis ir atbalstīt inovatīvu vides tehnoloģiju, pakalpojumu un produktu ieviešanu produktiem, tehnoloģijām vai procesiem saistīto uzlabojumu veikšanai, kas dod ieguldījumu enerģijas efektīvai izmantošanai, izmešu samazināšanai un mazākam resursu patēriņam.

Kopējais pieejamais finansējums šai aktivitātei ir 7 769 107 eiro, no kuriem 6 992 196 eiro ir Norvēģijas finanšu instrumenta līdzekļi, bet 776 911 eiro - valsts budžeta līdzekļi.

Vienam atbalsta saņēmējam atklāta konkursa ietvaros maksimāli pieejamais finansējums ir 700 000 eiro, atbalsta intensitāte ir 45%.

Lai informētu interesentus par aktivitātes pamatnosacījumiem, projektu sagatavošanu un iesniegšanas kārtību, kā arī par vērtēšanas kritērijiem, šā gada 20.janvārī LIAA notiks bezmaksas seminārs "Atbalsts zaļo tehnoloģiju ieviešanai ražošanā", kura laikā būs iespēja saņemt individuālas konsultācijas.

Programmas "Inovācijas zaļās ražošanas jomā" īstenošanu nodrošina programmas apsaimniekotājs - Ekonomikas ministrija - sadarbībā ar LIAA un donorvalsts programmas partneri - Norvēģijas uzņēmumu "Innovation Norway". Publicēta: 15.01.2014 12:

Komentāri 1
UM9CsMRtc5pirms 5 gadiem
This is totally ufinar. Why wld dey hang him? Why havent they hang any of the past president, ministers,governors, this is injustice. Wat he stole isnt up to 1/3 of wat out leaders have stolen. The lawyer wey sentense ds boy deserves to b stoned.