Pēdējais pirkums latos Latvijas balzama veikalos bija Coca-Cola, Mixnews.lv

Pēdējais pirkums latos Latvijas balzama veikalos bija Coca-Cola

фото

Ekonomika | 2014. gada 15. janvārī plkst. 18:45

Pēdējais pirkums latos AS "Latvijas balzams" veikalos 14.janvārī bija "Coca-Cola", informēja AS "Latvijas balzams" komunikācijas vadītāja Dana Hasana.

Pēdējais pirkums latos izdarīts pl.21:45 veikalā Rīgā, Marijas ielā 1. Pircējs iegādājās trīs "Coca-Cola" skārdenes par vienu latu un pieciem santīmiem.

Pēdējā oficiālajā latu norēķinu dienā lielākoties tika tērētas nelielas summas - ap latu.

14.janvārī novērots, ka pircēji, lai iztērētu vēl pēdējos santīmus, veica nelielus pirkumus, iegādājoties šokolādes batoniņu, košļājamo gumiju, alu, limonādi.

Pašlaik AS "Latvijas balzams" ir 48 firmas veikali Latvijā, kas pieder SIA "Bravo". Tie veidoti pēc vienotas koncepcijas kā specializēti alkoholisko dzērienu veikali ar pircējam viegli pazīstamu veikala ārējo veidolu un vienotu standartu klientu apkalpošanā.

Veikalos iespējams iegādāties visus AS "Latvijas balzams" ražotos dzērienus, kā arī plašu klāstu importēto alkoholisko dzērienu un citus produktus.

Atgādinām, ka no trešdienas, 15.janvāra lats pārstāj būt likumīgs maksāšanas līdzeklis, tādējādi turpmāk iedzīvotāji Latvijā par precēm un pakalpojumiem varēs norēķināties tikai eiro.

Iedzīvotāji iekrātos latus gan varēs apmainīt pret eiro arī turpmāk. Latus pret eiro mainīs Latvijas Pasta reģionālajās nodaļās līdz marta beigām, komercbankās - līdz jūnija beigām, bet Latvijas Bankā - bez laika ierobežojuma.

Ārpus Latvijas eirozonas nacionālās centrālās bankas bez maksas mainīs lata banknotes pret eiro pēc oficiālā kursa līdz šā gada februāra beigām. Maiņai noteikts ierobežojums - 1000 eiro katrai personai/darījumam vienā dienā.

Pāreja no latiem uz eiro notika saskaņā ar oficiālo kursu - viens eiro ir 0,702804 lati jeb 70,3 santīmi.

Komentāri