Laima plāno pārcelt saldējuma ražošanu no Igaunijas uz Rūjienu, Mixnews.lv

Laima plāno pārcelt saldējuma ražošanu no Igaunijas uz Rūjienu

фото

Ekonomika | 2014. gada 23. janvārī plkst. 08:27

Lai paplašinātu produktu portfeli un sniegtu iespēju attīstīties vietējam uzņēmumam, saldumu ražotāja AS "Laima" tuvākajā laikā plāno pārcelt saldējuma ražošanu no Igaunijas uzņēmuma "Premia Foods", kas atrodas Tallinā, uz SIA "Rūjienas saldējums", biznesa portālu "Nozare.lv" informēja uzņēmuma pārstāve Rita Voronkova.

"Izveidots kopdarbības projekts, kas nozīmē, ka turpmāk "Laimas" saldējumu ražošana vietējam un eksporta tirgum tiek pārcelta uz Rūjienu. Tur tiks ražoti jau esošie zīmoli, kā arī veidotas jaunas saldējuma šķirnes. Tas ļaus attīstīt gan vietējo uzņēmumu, gan arī ar zemāku pašizmaksu ražot vietējo saldējumu no vietējā piena un krējuma," sacīja Voronkova, gan neprecizējot plānotos ražošanas apjomus un izmaksas.

Viņa arī norādīja, ka "Laimas" mātesuzņēmums "NP Foods" turpmāk izplatīs gan "Laimas" saldējumus, gan arī "Rūjienas saldējuma" produkciju.

2011.gadā maija sākumā Igaunijas saldējuma, zivju un saldētu pārtikas produktu koncerns "Premia Foods" pēc "Laimas" pasūtījuma sāka ražot trīs veidu saldējumus ar "Laimas" zīmolu, projektā investējot 40 000 latu.

Foto: Inārs Radziņš, laima.lv

Komentāri