Uzliek aizliegumu veikt jebkādas izmaiņas ar Ogres TV kapitāldaļām, Mixnews.lv

Uzliek aizliegumu veikt jebkādas izmaiņas ar Ogres TV kapitāldaļām

фото

Ekonomika | 2014. gada 29. janvārī plkst. 16:38

Ar zvērināta tiesu izpildītāja Mārtiņa Eglīša rīkojumu piemērots aizliegums veikt jebkādas izmaiņas ar SIA "Ogres televīzija" kapitāla daļām, liecina "Firmas.lv" informācija.

Kā biznesa portālam "Nozare.lv" skaidroja Eglītis, aizliegts mainīt daļu vērtību, kā arī palielināt vai samazināt uzņēmuma pamatkapitālu.

Advokāts un Administratoru asociācijas padomes priekšsēdētājs Ilmārs Krūms nolēma kļūt par lielāko "Ogres televīzijas" īpašnieku, dubultojot uzņēmuma pamatkapitālu. Šādas izmaiņas joprojām nav reģistrētas Uzņēmumu reģistrā, bet no 8.janvāra noteikts minētais aizliegums.

Aizlieguma dēļ nebūs iespējams reģistrēt arī Ogres novada domei piederošo 14,43% uzņēmuma kapitāla daļu pārdošanu, par ko pieņemts domes lēmums. Līdz ar to joprojām lielākais "Ogres televīzijas" īpašnieks ir Arturs Robežnieks, kuram pieder 55,67% "Ogres televīzijas" kapitāldaļu, kas gan ir apķīlātas.

Kā skaidroja zvērināts tiesu izpildītājs Eglītis, ja parādnieks nenokārtos savas saistības, aptuveni pēc mēneša varētu tikt rīkota apķīlāto kapitāla daļu izsole.

Kā liecina Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes mājaslapā pieejamā informācija, jau pašlaik Eglītis izsolē pārdod Robežniekam piederošos īpašumus. Viens no tiem ir ēka Ogrē, Baldones ielā 20. Ēka novērtēta par 21 343 eiro. Izsoles sākumcena - 16 007 eiro. Izsole paredzēta 12.februārī.

Otrs Robežniekam piederošais īpašums, kas tiek izsolīts, ir divas ēkas un zemesgabals Ķegumā, Mednieku ielā 15. Zemesgabala platība ir 1351 kvadrātmetrs, ēkas platība 204,61 kvadrātmetrs, bet saimniecības ēkas platība - 175,89 kvadrātmetri. Īpašums novērtēts 38 560 eiro apmērā. Izsoles sākumcena - 28 920 lati.

Kā norādīts sludinājumos, piedzinējs ir AS "DNB Banka". Robežnieks biznesa portālam "Nozare.lv" ieteica sekot līdzi izmaiņām reģistros, jo drīz esot sagaidāms, ka situācija mainīsies.

Bez Robežnieka, kuram pieder 55,67% "Ogres televīzijas" kapitāldaļu, uzņēmuma daļas pieder Nikolajam Ļeoņenko - 23,71%, Ogres novada domei - 14,43%, Valdim Kupcim - 2,06%, kā arī apdrošinātājam "Balta", kooperatīvajai sabiedrībai "Ogreks", Ogres rajona pašvaldību savienībai un Tatjanai Zaicevai - katram pa 1,03%.

Saskaņā ar "Firmas.lv" datiem SIA "Ogres televīzija" dibināta 1992.gadā. Pērn uzņēmuma apgrozījums bijis 55 338 lati, bet peļņa - 92 lati. Uzņēmuma reģistrētais pamatkapitāls ir 48 500 lati.

"Ogres televīzijas" kanāls OTV uzvarēja Nacionālās Elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes konkursā uz daļu sabiedriskā pasūtījuma, iegūstot tiesības trīs gadus nodrošināt bērnu un jauniešu raidījumu veidošanu. No šī gada 1.janvāra OTV ir redzams bezmaksas apraidē.

Komentāri