Baltcom elektrību piedāvās par 16,1-16,8 centiem, Mixnews.lv

Baltcom elektrību piedāvās par 16,1-16,8 centiem

фото

Ekonomika | 2014. gada 30. janvārī plkst. 11:36

SIA "Baltcom TV" ("Baltcom") no 1.aprīļa mājsaimniecībām elektroenerģiju piedāvās par 16,1 līdz 16,8 centiem par kilovatstundu, ziņo "Nozare.lv".

Elektroenerģija klientiem turpmāk tiks piedāvāta gan kā atsevišķs produkts, gan komplektos ar citiem "Baltcom pakalpojumiem" - internetu, televīziju vai telefonsakariem.

"Savā piedāvājumā esam pievērsuši uzmanību maksimālai vienkāršībai. Iedzīvotājs maksā par elektrību atkarībā no faktiskā patēriņa. Mājsaimniecības izmaksas par elektrību nosaka patēriņa apjoms konkrētā mēnesī un izvēlētais pakalpojuma apmaksas modelis. Visiem "Baltcom" telekomunikāciju pakalpojumu klientiem, kā arī tiem klientiem, kuri kā apkalpošanas veidu izvēlēsies "Baltcom" pašapkalpošanās portālu "mansbaltcom.lv", tiks piedāvāta zemāka elektroenerģijas cena.

Svarīgi, ka iedzīvotājam nav nekādu papildu izmaksu par elektroenerģijas patēriņu, piemēram, pakalpojuma abonēšanas vai patēriņa nodrošinājuma maksas, kas faktisko maksu par vienu kilovatstundu var būtiski sadārdzināt," skaidro "Baltcom" valdes loceklis Gints Kiršteins.

Piemēram, patēriņa apjomam līdz 199 kilovatstundā mēnesī elektroenerģijas cena, reģistrējoties portālā "mansbaltcom.lv", būs 16,65 centi par kilovatstundu, bet nereģistrējoties minētajā vietnē - 16,8 centi par kilovatstundu. Ja patēriņš konkrētā mēnesī būs no 200 līdz 599 kilovatstundu, tad elektrības cena, sākot jau no pirmās iztērētās kilovatstundas, būs attiecīgi 16,5 centi vai 16,65 centi.

Mājsaimniecībām ar patēriņu no 600 līdz 999 kilovatstundām mēnesī elektrības cena būs 16,3 centi "mansbaltcom.lv" reģistrētajiem klientiem un 16,45 centi par kilovatstundu šajā vietnē nereģistrētajiem klientiem. Mājsaimniecībām ar mēneša patēriņu no 1000 līdz 1999 kilovatstundām elektrības cena būs attiecīgi 16,2 un 16,35 centi par kilovatstundu, bet ar patēriņu - 2000 kilovatstundu mēnesī - 16,15 un 16,3 centi par kilovatstundu.

Patēriņam pieaugot, piemēram, ziemas mēnešos, kad elektroenerģijas patēriņš mēnesī mēdz pat dubultoties, izmaksas par vienu kilovatstundu samazināsies. Klientam pašam nekas nebūs jāmaina vai jāpiesaka tarifu plāna izmaiņas.

Savukārt klientiem, kuriem rūp videi draudzīgs un "zaļš" dzīvesveids, "Baltcom" plāno īpašu piedāvājumu - zaļo enerģiju, kas saražota no atjaunojamajiem energoresursiem un kuras izcelsmi apliecinās īpašs sertifikāts.

Iedzīvotāji elektrības iegādei no "Baltcom" var pieteikties no šodienas portālā "www.baltcom.lv". Līgums par elektroenerģijas piegādi tiks slēgts uz 12 mēnešiem. Piesakoties pakalpojumam līdz 15.martam, iedzīvotāji "Baltcom" piegādāto enerģiju saņems no 1.aprīļa.

Līdz 1.aprīlim "Baltcom" klienti vēl var pieteikties "Baltcom" sākotnējam piedāvājumam - elektroenerģijas iegādei komplektos ar telekomunikāciju pakalpojumiem noteiktā apjomā - 75 vai 100 kilovatstundas mēnesī par fiksētu abonēšanas maksu uz 24 mēnešiem. Pēc tirgus pilnīgas liberalizācijas šis piedāvājums klientiem vairs nebūs pieejams.

Pirmā savu piedāvājumu mājsaimniecībām atklāja AS "Latvenergo", kas elektrību mājsaimniecībām brīvajā tirgū piedāvā ar produktu līniju "Elektrum", nodrošinot sešus dažādus piedāvājumus atkarībā no mājsaimniecību patēriņa.

"Elektrum universālais" un "Elektrum klasiskais" paredzēti mājsaimniecībām ar patēriņu līdz 200 kilovatstundām mēnesī, "Elektrum izdevīgais 200+" - ar patēriņu no 200 līdz 600 kilovatstundām mēnesī, "Elektrum izdevīgais 600+" - ar patēriņu virs 600 kilovatstundām mēnesī.

Uzņēmums piedāvā produktu "Elektrum ekonomiskais", kas ir paredzēts mājsaimniecībām ar patēriņu līdz 300 kilovatstundām mēnesī un kuras ir reģistrētas "e-latvenergo", kā arī "Elektrum dinamiskais" - ar elektrības cenas piesaisti biržai.

"Latvenergo" mājsaimniecībām elektroenerģiju tirgos par cenu no 16 centiem par kilovatstundu līdz 16,9 centiem par kilovatstundu atkarībā no elektroenerģijas patēriņa. Lielākajai daļai, aptuveni 650 000 mājsaimniecību, kuru vidējais elektroenerģijas patēriņš mēnesī ir zem 200 kilovatstundām, "Latvenergo" piedāvā elektroenerģijas cenu 16,7-16,9 centi par kilovatstundu.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka mājsaimniecībām elektroenerģijas tirgus tiks atvērts no 1.aprīļa.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija SIA "Baltcom TV" dibināta 1991.gadā. "Baltcom" ir viens no lielākajiem elektronisko sakaru un elektroenerģijas uzņēmumiem Latvijā, kas piedāvā analogās un interaktīvās digitālās TV pakalpojumus, ātrgaitas internetu un fiksēto telefonsakaru pakalpojumus, kopš 2013.gada augusta arī elektroenerģijas tirdzniecības pakalpojumus mājsaimniecībām.

"Baltcom TV" īpašnieki ir "RPAX One S.A.", kam pieder 99,96% akciju, un VAS "Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs" ar 0,04% uzņēmuma daļu. Uzņēmuma peļņa 2012.gadā bija 1,023 miljoni eiro, bet apgrozījums - 16,5 miljoni eiro.

Komentāri