Lido jaunajā bistro Domina Shopping iegulda 900 000 eiro (FOTO), Mixnews.lv

Lido jaunajā bistro Domina Shopping iegulda 900 000 eiro (FOTO)

фото

Ekonomika | 2014. gada 4. februārī plkst. 13:35

Jaunajā bistro, kas otrdien tiek atklāts tirdzniecības centrā "Domina Shopping", AS "Lido" ieguldījusi apmēram 900 000 eiro, ziņo "Nozare.lv".

Kā pavēstīja uzņēmuma īpašnieks Gunārs Ķirsons, finansējumā izmantots "DnB bankas" un Latvijas Garantiju aģentūras mezanīna aizdevuma finansējums.

"Lido" bistro "Dominā" ir pirmais uzņēmums, kas saņēmis mezanīna aizdevumu ēdināšanas pakalpojumu nozarē. Tirdzniecības vietas pārbūvē un remontdarbos investējis arī tirdzniecības centrs "Domina Shopping", gan neatklājot ieguldījuma apmērus.

фото

фото

"Lido" bistro Latvijā darbojas jau 25 gadus. Pēdējos piecus gadus Latvijā darbojās astoņu bistro tīkls. Pēdējais jaunais "Lido" bistro tika atvērts tirdzniecības centrā "Spice" 2005.gadā.

Pērn, noslēdzot divus gadus ilgušo tiesiskās aizsardzības procesu un uzņēmuma atveseļošanās posmu, AS "Lido" atsāka pakāpenisku izaugsmi. Vasarā tika izmēģināta jauna koncepcija - pagaidu jeb "pop-up" bistro vasaras terase Jūrmalā, Jomas ielā, kas deva labus rezultātus. Savukārt šodien tika atvērts jauns bistro tirdzniecības centrā "Domina Shopping".

фото

фото

фото

Ķirsons sacīja, ka šis būs trešais lielākais bistro nu jau deviņu "Lido" bistro tīklā. Bistro platība ir 1200 kvadrātmetru, tajā pieejamas 270 sēdvietas klientiem, kā arī tiek nodarbināti 100 darbinieki.

Jaunais bistro piedāvās plašu ēdienkarti - ap 300 ēdienu pozīcijas, tostarp "Lido" konditorejas izstrādājumus un tradicionālo "Lido" pusdienu piedāvājumu. Laika gaitā piedāvājums tiks papildināts arī ar "Lido" alu un brīvdienu komplektiem bērniem. Līdzīgi kā citos "Lido", arī šeit ēdiens būs pieejams līdzņemšanai.

фото

"Meklējot arvien jaunas iespējas, kā attīstīt un paplašināt "Lido" tīklu, jau ilgi raudzījāmies Vidzemes priekšpilsētas virzienā, kurā patlaban neesam pārstāvēti, tālab esam priecīgi par sadarbības sākšanu ar "Domina Shopping"," sacīja Ķirsons.

"Šis ir pierādījums tam, ka uzņēmums pēc ievērojamām finanšu grūtībām spēj sākt vēl veiksmīgāku un efektīvāku attīstību. Ir pagājuši divi gadi, kopš 2012.gada februāra sākumā "Lido" izgāja no ārpustiesas tiesiskās aizsardzības procesa un kļuva par pirmo uzņēmumu Latvijā, kas spēja atjaunot pilnvērtīgu uzņēmuma darbību. Šo divu gadu laikā "Lido" sadarbībā ar "DNB banku" ieguldīja arī ievērojamu darbu uzņēmuma atveseļošanas un jaunu attīstības virzienu izveidē un īstenošanā, un esam patiesi gandarīti, ka esam liecinieki šī uzņēmuma jaunam attīstības periodam," skaidro "DNB bankas" viceprezidents Jānis Teteris.

фото

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Lido" 2012.gadā strādāja ar 27,01 miljona eiro apgrozījumu, kas ir 5% palielinājums salīdzinājumā ar 25,61 miljona eiro apgrozījumu 2011.gadā. "Lido" peļņa samazinājusies vairāk nekā trīsarpus reizes - no 1,3 miljoniem eiro 2011.gadā līdz 344 310 eiro 2012.gadā.

Patlaban "Lido" tīklu veido deviņi bistro Latvijā, kā arī viens "Lido" bistro Tallinā, gaļas un kulinārijas ražošanas bāze, alus darītava, konditoreja un veikals Rīgā.

Uzņēmums dibināts 1991.gadā. Tā pamatkapitāls ir 14,11 miljoni eiro (9,92 miljoni latu).

Foto: twitter.com/DominaShopping

Komentāri