Ķirsons: Jaunā bistro apgrozījums būs ap 10 000 eiro dienā, Mixnews.lv

Ķirsons: Jaunā bistro apgrozījums būs ap 10 000 eiro dienā

фото

Ekonomika | 2014. gada 4. februārī plkst. 19:34

Ēdināšanas kompānijas AS "Lido" jaunatvērtā bistro "Domina Shopping" vienas dienas apgrozījums varētu sasniegt 10 000 eiro, biznesa portālam "Nozare.lv" sacīja kompānijas vadītājs Gunārs Ķirsons.

"Ņemot vērā to, ka bistro izvietots ļoti izdevīgā vietā, ir pietiekami plašs, akcents likts uz veselīgas ēšanas principiem, turklāt šeit strādāt lieliska komanda, paredzu, ka jaunā bistro "Domina Shopping" apgrozījums nebūs mazāks par 10 000 eiro dienā," sacīja Ķirsons.

Jautāts, kādi secinājumi "Lido" radušies pēc tam, kad kompānija būvniecības pārkāpumu dēļ pēc pusgada darba bija spiest slēgt jaunatvērto bistro "Ķirsons Māja" Purvciemā, viņš atzina, ka "mācība bijusi skarba, bet ļoti laba".

"Likumi ir jāievēro, pat mazākās nianses jāņem vērā. Jāatzīst, ka bijām pārkāpuši likumu attiecībā uz dažām būvniecības niansēm. Tomēr ļoti labi, ka šādi šķietami sīkumi liek daudz ko mācīties, it īpaši šādās nelaimēs, kā bija ar veikalu "Maxima" - jābūt pārliecinātam un drošam par katru sīkumu biznesā," sacīja Ķirsons.

Vienlaikus viņš atzina, ka triju nedēļu dīkstāve nesusi uzņēmumam "zināmus zaudējumus, tomēr apgrozījumu "iedzinām"". Patlaban "Ķirsons Mājā" Purvciemā tas sasniedzot apmēram 7000 eiro dienā.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka jaunajā bistro, kas otrdien tika atklāts tirdzniecības centrā "Domina Shopping", "Lido" ieguldījusi apmēram 900 000 eiro.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Lido" 2012.gadā strādāja ar 27,01 miljona eiro apgrozījumu, kas ir 5% palielinājums salīdzinājumā ar 25,61 miljona eiro apgrozījumu 2011.gadā. "Lido" peļņa samazinājusies vairāk nekā trīsarpus reizes - no 1,3 miljoniem eiro 2011.gadā līdz 344 310 eiro 2012.gadā.

Patlaban "Lido" tīklu veido deviņi bistro Latvijā, kā arī viens "Lido" bistro Tallinā, gaļas un kulinārijas ražošanas bāze, alus darītava, konditoreja un veikals Rīgā.

Uzņēmums dibināts 1991.gadā. Tā pamatkapitāls ir 14,11 miljoni eiro (9,92 miljoni latu). "Lido" vienīgais īpašnieks ir Ķirsons.

Foto: twitter.com/DominaShopping

Komentāri