AB dambja labiekārtošanai atkārtoti lūgs 316 500 latu , Mixnews.lv

AB dambja labiekārtošanai atkārtoti lūgs 316 500 latu

фото

Ekonomika | 2013. gada 20. janvārī plkst. 12:14

Rīgas domes Pārdaugavas izpilddirekcija atkārtoti iesniegusi izskatīšanai Rīgas domē jautājumu par finansējuma piešķiršanu AB dambja labiekārtošanai, šoreiz prasot šim nolūkam 316 500 latu, informē aģentūra LETA.

Atgādinām, ka vasarā izpilddirekcija AB dambja labiekārtošanai prasīja 400 tūkstošus latu, tai skaitā 157 tūkstošus apgaismojuma ierīkošanai, taču šis pieprasījums netika atbalstīts, jo bija radušās bažas par dambja tehnisko stāvokli un drošību iedzīvotājiem, tāpēc vispirms tika pasūtīta būves tehniskā stāvokļa izpēte.

Izpētes gaitā eksperti konstatēja, ka līdz šim veiktie dambja uzturēšanas darbi nodrošina pietiekamu būves noturību ikdienas ekspluatācijas režīmā, tomēr pūļa slodze uz AB dambja nav pieļaujama.

Pamatojoties uz izpētes datiem par dambja noturību, pērn 5.decembrī Rīgas domē pieņemts gala lēmums piešķirt 145 tūkstošus latu no Rīgas pilsētas infrastruktūras fonda līdzekļiem apgaismojuma ierīkošanai, taču jautājums par labiekārtošanu tika atlikts.

Par 316 500 latiem paredzēts uzlabot AB dambja publiski lietojamās teritorijas izmantošanas iespējas iedzīvotāju atpūtas, tūrisma, kultūras un izklaides vajadzībām, atjaunot brauktuves un gājēju ietves asfaltbetona segumu, ierīkot teritorijā video novērošanas kameras, un pie laukumiem ierīkot soliņus un bērnu rotaļu laukumus.

Foto: citariga.lv, panoramio.com

Komentāri