Latvenergo par 6,4 miljoniem iepirks datu pārraides iekārtas un nodrošinājumu, Mixnews.lv

Latvenergo par 6,4 miljoniem iepirks datu pārraides iekārtas un nodrošinājumu

фото

Ekonomika | 2014. gada 9. februārī plkst. 18:51

AS "Latvenergo" par 6,4 miljoniem eiro iepirks "Cisco" datu pārraides iekārtu un programmnodrošinājumu, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā publicētā informācija.

Iepirkuma līgums tiks slēgts ar "Cisco International Limited". Kā norāda "Latvenergo", koncerns nodrošina savu korporatīvo tīklu un balss sakarus, kā arī pārvades sistēmas operatora un sadales sistēmas operatora elektrotīklu tehnoloģiskos vadības līdzekļus.

Mūsdienu modernas enerģētikas infrastruktūras vadība neesot iedomājama bez atbilstošiem telekomunikāciju risinājumiem. Lai "Latvenergo" iegūtu saimnieciski izdevīgākos nosacījumus, realizējot nākotnes datu tīklu izbūves projektus, ir izdevīgi noslēgt tiešos līgumus uz ilglaicīgu periodu ar šo iekārtu ražotājiem, iegūstot apjoma atlaides, stabilas partnerattiecības tuvākajā nākotnē un īsākus projektu realizēšanas termiņus, kas vairāku mazu pasūtījumu gadījumā nav iespējams.

Līgums ar iekārtu ražotāju ļauj iegūt saimnieciski izdevīgāko finansiālo piedāvājumu aparatūras piegādei un tās tehniskai apkalpošanai, kā arī vienkāršo aparatūras tehniskās apkalpošanas procedūru. Tādā veidā nākamo trīs gadu laikā paredzēts būtiski nepalielināt tīklu uzturēšanas izdevumus un nodrošināt jau ieguldīto kapitālieguldījumu aizsardzību un ilgtspējību.

Komentāri