Mīlētāju dienā puķu veikalos liels pieprasījums, Mixnews.lv

Mīlētāju dienā puķu veikalos liels pieprasījums

фото

Ekonomika | 2014. gada 14. februārī plkst. 18:15

Mīlētāju dienā puķu tirgotājiem ir darba pilnas rokas, pat neskatoties uz to, ka dažviet ziedu cenas ir paaugstinātas, noskaidroja biznesa portāls "Nozare.lv".

Piektdien pārdoto rožu skaits pieaudzis pat 20 reizes, pastāstīja SIA "Rīgas Ziedi" internetveikala direktors Ilgvars Dūmkalns. "Parasti dienā pārdoto 200 rožu vietā šodien tas sasniedzis jau 2000 un turpina augt," gandarīts Dūmkalns.

Vairāk nekā parasti ir noslogota lielākā daļa Rīgas ziedu tirgotāju, kas "Nozare.lv" norādīja, ka mīlestības dienas svinētāji šodien pārsvarā izvēlas rozes un pavasara puķes, tāpat ļoti iecienīti ir ziedi podiņos.

Šodien pircēji savas otrās pusītes vēlas palutināt ar kaut ko īpašu, pērk eksotiskas puķes, ziedu kompozīcijas ar sirsniņām un klāt pievienotiem saldumiem, sacīja ziedu salonu ķēdes "Klīviga" īpašniece Līga Briška.

Pircēji ziedu veikalos šodien novērojuši arī cenu kāpumu, ko Brikša skaidroja ar mazumtirgotāju vēlmi nopelnīt. "Pircēji ir mainījuši ziedu pirkšanas paradumus - ja runa ir par kvantitāti, cilvēki tagad izvēlas ziedus iegādāties vairumtirdzniecības bāzēs, kur tie ir lētāki," norādīja Brikša.

Aptaujātie dāvanu servisi apliecināja, ka šodien pircēju aktivitāte ir lielāka nekā ikdienā. Dāvanu tirgotājs "Lieliska dāvana" šodien pārdevis ir ne tikai tradicionālās SPA paketes un restorānu dāvanu kartes, bet arī eksotiskākas dāvanas, piemēram, lidojumu ar deltaplānu vai lidojumu vertikālajā vēja tunelī "Aerodium".

Valentīna dienā katru gadu cilvēki vēlas apsveikt savus mīļos, iegādājoties ziedus un dāvanas. Šajā dienā, līdzīgi kā 8.martā, ziedu tirgotājiem ir lielāks ziedu un dāvanu pieprasījums. Arī paši tirgotāji cenšas pircējiem sagatavot kreatīvu un interesantu dāvanu piedāvājumu.

Komentāri