Zviedrijas karalis slavē "Plockmatic Riga" iekārtu kvalitāti (FOTO), Mixnews.lv

Zviedrijas karalis slavē "Plockmatic Riga" iekārtu kvalitāti (FOTO)

фото

Ekonomika | 2014. gada 27. martā plkst. 21:43

Zviedrijas karalis Kārlis XVI Gustavs savas vizītes laikā Latvijā apmeklēja uzņēmuma "Plockmatic Riga" ražotni, kurā tiek ražotas dokumentu pēcapstrādes iekārtas. Zviedrijas karalis atzinīgi novērtēja "Plockmatic Riga" attīstību 13 gadu laikā un uzslavēja saražotās produkcijas kvalitāti, vēsta Nozare.lv.

"Plockmatic Riga" ražotne darbojas "NP Business Centre", kas ir viens no lielākajiem Rīgas industriālajiem parkiem.

""Plockmatic Riga" ir Zviedrijas uzņēmuma "Plockmatic International" meitasuzņēmums, un esam patiesi lepni, ka Zviedrijas karalis savas vizītes laikā izvēlējās apmeklēt mūsu ražotni, atzinīgi novērtējot Latvijā ražotās tehnoloģijas kvalitāti. Šis ir lielisks pierādījums tam, ka privātajā sektorā Latvijā var ražot augstas kvalitātes un sarežģītas specifikācijas produkciju, kas ir konkurētspējīga visā pasaulē," norāda "Plockmatic Riga" vadītājs Mārtiņš Pikšs.

Patlaban lielākā daļa uzņēmuma produkcijas tiek eksportēta uz ASV, Āziju un Rietumeiropu. Kā vienus no galvenajiem iemesliem "Plockmatic Riga" veiksmes stāstam Pikšs min speciālistu kompetenci, augstu ražošanas efektivitāti un regulāras Latvijas personāla apmācības un sadarbību ar piegādātājiem Baltijas valstīs, kas ļauj uzņēmumam attīstīties un nokļūt pasaules redzeslokā.

Kopš 2001.gada uzņēmums "Plockmatic Riga" ir mērķtiecīgi palielinājis gan saražotās produkcijas, gan eksportētās preces apjomus. Lai uzņēmums attīstītos, vajadzēja paplašināt ražošanas telpas, ko uzņēmums realizēja "NP Properties" industriālajā parkā, kurā atrodas kopš 2007.gada.

фото

"Jūtamies gandarīti, ka esam nodrošinājuši uzņēmuma attīstībai labvēlīgu vidi, un, šo gadu laikā strādājot ar "Plockmatic Riga", mums ir izdevies pieredzēt, kā uzņēmums attīstās, iet līdzi laikam un paplašina darbību pasaules mērogā. Šis ir lielisks piemērs tam, ka Latvijā ir iespējams nodrošināt ražošanas apstākļus un speciālistus sarežģītas produkcijas ražošanai un eksportēšanai uz pasaules valstīm," skaidro "NP Properties" valdes priekšsēdētāja Elita Moiseja.

SIA "Plockmatic Riga" ir Zviedrijas uzņēmuma "Plockmatic International" meitasuzņēmums Latvijā, kas ražo iekārtas dokumentu pēcapstrādei - dokumentu skavošanai, locīšanai, iesiešanai utt. Uzņēmums nodarbina 60 darbiniekus no Latvijas. Nākotnē uzņēmuma attīstības plānos ietilpst ražošanas apjomu un specifikācijas paplašināšana un pārdošanas apjomu palielināšana Austrumeiropas valstīs.

"Plockmatic Riga" 2013.gadā strādāja ar 1,144 miljonu eiro apgrozījumu un guva 61 875 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.

SIA "NP Properties" ir lielākais industriālo parku apsaimniekotājs un attīstītājs Latvijā. 2013.gadā "NP Properties" industriālajos parkos ir iznomājis 12 000 kvadrātmetru jaunas ražošanas platības. Patlaban Rīgā, Olainē, Jelgavā, Salaspilī, Rēzeknē un Daugavpilī tiek apsaimniekoti kopumā astoņi industriālie parki. Kopējā telpu platība šajos parkos ir vairāk nekā 490 000 kvadrātmetru.

фото

Komentāri