Tvnet iegādājas Apollo, Mixnews.lv

Tvnet iegādājas Apollo

фото

Ekonomika | 2014. gada 28. martā plkst. 17:52

SIA "Tvnet" no SIA "Sanoma Latvia" iegādājies interneta ziņu un izklaides portālu "Apollo.lv", lai pārspētu konkurentu "Delfi" un kļūtu par nozīmīgāko ziņu avotu Latvijas interneta mediju vidū, biznesa portālam "Nozare.lv" paziņoja uzņēmuma valdes loceklis Ivars Buls.

Portāls "Apollo" tiks saglabāts kā atsevišķs medijs un strukturāla vienība, un "Apollo" darbinieki turpinās strādāt SIA "Tvnet". Pirkuma mērķis, kā norādīja Buls, ir kļūt par nozīmīgāko ziņu avotu Latvijas interneta mediju vidū.

Darījuma summa netiek atklāta.

"Tvnet" un "Apollo" auditorijas kopā sasniedzot vislielāko ziņu portālu lietotāju skaitu, kas par 21 000 unikālo lietotāju mēnesī (pēc šā gada februāra datiem) pārsniedz konkurējošā portāla "Delfi" auditoriju, atsaucoties uz pētījumu kompānijas "Gemius Audience" datiem, norādīja Buls.

SIA "Sanoma Latvia" joprojām pārvaldīs portālu "Auto24.lv", turpinot nostiprināt tā spēcīgās pozīcijas tirgū. Portāla "Apollo" pagājušā gada apgrozījums bija 0,8 miljoni eiro.

"Tvnet" dibināts 2001.gadā un ir populārākais portāls latviešu valodā. "Tvnet" pieder "Eesti Media" grupai, kura ir vadošā mediju kompānija Baltijas valstīs. "Eesti Media" pieder tādi mediji kā "Postimees.ee", "15min.lt" un citi.

Komentāri