“Nepērc svešu”: Vai Saeimā tiks pārdoti tikai Latvijas ražojumi?, Mixnews.lv

“Nepērc svešu”: Vai Saeimā tiks pārdoti tikai Latvijas ražojumi?

фото

Ekonomika | 2013. gada 28. janvārī plkst. 07:31

Aicinājums parlamentā pārdot tikai Latvijas ražojumus uzskatāms par normālu, tomēr no ēdināšanas pakalpojumu sniedzēja atkarīgs, vai likumdevēja ēkā tiks pārdoti tikai Latvijas ražojumi, ziņo LETA.

Saeimas kancelejas direktora vietnieks Valdis Ziemelis informēja, ka Saeima gatavojas izsludināt konkursu par kafejnīcas apsaimniekotāju, taču Ziemelis neesot iesaistīts konkursa noteikumu izveidošanā. Viņš norāda, ka parlaments nevar iejaukties privātfirmas darbā, kaut gan šajā jautājumā būtu vēl iespējams konsultēties ar juristiem.

Saeimas Preses dienesta pārstāvji sīkāku informāciju par konkursa izsludināšanu solījuši sniegt šonedēļ.

Kā ziņots, kustības par vietējiem produktiem "Nepērc svešu" vadītāji pārmet Saeimas kafejnīcas apsaimniekotājiem nepatriotisku produktu izvēli, jo kafejnīcā tiek tirgota lielākoties importa produkcija.

Kustības "Nepērc svešu!” pārstāvji Saeimā novērojuši, ka parlamenta kafejnīcā Latvijas produktu vietā tiek servēts Polijas kompānijā "Mlekovita” ražotais 3,2% piens "Mleko”. Savukārt dzeramā ūdens izvēle aprobežojas ar Lietuvas "Baltijos mineralinių vandenų kompanijoje” ražojumu "Tichė”.

foto: db.lv

Komentāri