Siera pārprodukcijas dēļ darbu uz laiku pārtrauc "Limbažu piens", Mixnews.lv

Siera pārprodukcijas dēļ darbu uz laiku pārtrauc "Limbažu piens"

фото

Ekonomika | 2013. gada 4. februārī plkst. 13:47

Piena pārstrādes uzņēmums AS "Limbažu piens" no 1.februāra uz laiku pārtraucis darbu, jo noliktavās izveidojusies siera pārprodukcija, biznesa portālam "Nozare.lv" apliecināja uzņēmumā.

"Patlaban saražots pietiekami liels siera daudzums, lai kādu laiku vairs nebūtu rentabli turpināt ražošanu," norādīja uzņēmumā.

Lai uzņēmuma darbinieki nepaliktu bez darba, "Limbažu piena" produkcijas zīmola izplatītāji, koncerns "Food Union" pārstāvji cilvēkiem piedāvājuši darbu kādā no ražotnēm Valmierā vai Rīgā.

"Darbiniekiem, kuri būs ar mieru koncerna algotajā transportā doties uz darbu šajās ražotnēs, tiks saglabāta gan alga, gan darba līgumi," sacīja "Food Union" pārstāve Linda Ļisicina.

Savukārt AS "Rīgas piena kombināts" valdes priekšsēdētājs Raimonds Misa atzina, ka kopumā situācija ar siera ražošanu ir sarežģīta pārlieku lielās importa produkcijas dēļ.

"Lielveikalu tīkli pārpildīti ar importa sieru un to izstrādājumiem. Nav nekāds brīnums, ka vietējie ražotāji paliek ēnā un pat tiek izspiesti no tirgus, jo zemo cenu dēļ nespēj konkurēt ar importu," norādīja Misa.

Foto: groza.lv

Komentāri