Pašvaldības AS "Daugavpils siltumtīkli" veiks auditu, Mixnews.lv

Pašvaldības AS "Daugavpils siltumtīkli" veiks auditu

фото

Ekonomika | 2013. gada 6. februārī plkst. 18:50

Daugavpils domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova (RP) parakstījusi rīkojumu par audita sākšanu pašvaldības AS "Daugavpils siltumtīkli", ziņo LETA.

Audita mērķis ir detalizēti pārbaudīt uzņēmuma ekonomisko un saimniecisko darbību laika posmā no 2010.gada 1.janvāra līdz šodienai.

Kulakova uzskata, ka sakarā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) veikto pārbaudi PAS "Daugavpils siltumtīkli" un Daugavpils domes priekšsēdētājas vietnieka Vjačeslava Širjakova (SC) arestu ir izveidojusies nepatīkama situācija. Papildu pārbaude Daugavpils siltumapgādes uzņēmumā ir sākta ar mērķi izslēgt pat vismazākās atkāpes no likuma normām pašvaldības kapitālsabiedrību darbībā.

Sakarā ar šo pārbaudi pilsētniekiem, pēc pašvaldības vadītājas teiktā, nebūtu jāsatraucas, jo tā neietekmēs stabilu un nepārtrauktu uzņēmuma darbu.

Līdz šim pret PAS "Daugavpils siltumtīkli" darbību ne KNAB, ne Valsts kontrolei nav bijis pretenziju, uzsvēra Kulakova. Domes priekšsēdētāja apliecināja, ka tiesībsargājošām iestādēm no pašvaldības puses būs nodrošināta visa veida līdzdalība.

Kā ziņoja portāls Mixnews, pēc KNAB pagājušajā nedēļā veiktajām kratīšanām Latgalē tiesa apcietinājusi trīs personas – Daugavpils domes priekšsēdētāja vietnieku Vjačeslavu Širjakovu, kā arī uzņēmējus Jāni Sprinovski un Gintu Sorokinu. Apcietinājums minētajām personām piemērots kā drošības līdzeklis.

Foto: audr.ru

Komentāri