Bulduru Dārzkopības vidusskolai neizdodas sarunu ceļā atrisināt telpu nomas konfliktu, Mixnews.lv

Bulduru Dārzkopības vidusskolai neizdodas sarunu ceļā atrisināt telpu nomas konfliktu

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) secinājusi, ka konfliktu starp trīs kompānijām saistībā ar VSIA "Bulduru Dārzkopības vidusskola" telpu nomu nav izdevies risināt sarunu ceļā, tādēļ darbības veicamas tiesiskā ceļā, ziņo LETA.

Kā informēja IZM valsts sekretāre Sanda Liepiņa, ministrija uzdevusi Bulduru Dārzkopības vidusskolai šo jautājumu ar SIA "Rauzas kompānija" un jauno nomnieku SIA "EL Studija" risināt tiesiskā ceļā, kā arī nodrošināt to, lai telpās neatrodas personas bez tiesiska pamata. Tāpat skolai ir jāapzina kārtējie zaudējumi un jānovērš tālāki zaudējumi. Līdz 14.februārim Bulduru Dārzkopības vidusskolai jāsagatavo stratēģija, kā plānots tiesiski risināt šo situāciju, bet līdz 28.februārim - pārskats par to, kā tiesiski risināts šis jautājums.

IZM Nodrošinājuma un finanšu departamenta direktora vietnieks juridiskajos jautājumos Elmārs Martinsons pastāstīja, ka dienesta pārbaudē secināts, ka skolas valdes rīcība saistībā ar telpu iznomāšanu bijusi tiesiska un lietderīga. Dienesta pārbaudes komisija vērtēja laika periodu, kad, sākot no 2007.gada līdz pērnā gada decembra beigām, telpas bija iznomātas SIA "Rauzas kompānija".

Kā ziņoja portāls Mixnews, strīdā skolai par piederošo nedzīvojamo telpu Jūrmalā, Viestura ielā 6, nomas tiesībām ir iesaistītas trīs komercsabiedrības. Lai kopīgi lemtu, kāds būtu iespējamais situācijas risinājums un mēģinātu palīdzēt noregulēt konfliktsituāciju, 28.janvārī ministrija visas strīdā iesaistītās puses aicināja uz tikšanos. Ņemot vērā SIA "Rauzas kompānija" izteikto lūgumu, ministrija lūdza skolai rast iespēju vēl vismaz uz četriem mēnešiem iznomāt telpas šai kompānijai.

Komentāri