Uz izmeklēšanas laiku atbrīvotais "Daugavpils siltumtīklu" valdes loceklis turpina darbu citā amatā, Mixnews.lv

Uz izmeklēšanas laiku atbrīvotais "Daugavpils siltumtīklu" valdes loceklis turpina darbu citā amatā

фото

Ekonomika | 2013. gada 13. februārī plkst. 13:21

Uz izmeklēšanas laiku no amata pienākumu pildīšanas atbrīvotais "Daugavpils siltumtīklu" valdes loceklis Māris Laudiņš iecelts par uzņēmuma galveno enerģētiķi, šorīt intervijā Latvijas Radio apstiprināja Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova (RP).

Viņa skaidroja, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pieprasījis viņu atbrīvot tikai no valdes locekļa amata, bet nekādas citas prasības neesot izvirzītas. Kulakova arī norādīja, ka Laudiņš esot ilggadējs un labs speciālists un patlaban, apkures sezonā, esot svarīgi, lai uzņēmums strādātu stabili.

Arī KNAB Korupcijas novēršanas nodaļas vadītāja Diāna Kurpniece apstiprināja, ka Daugavpils pašvaldības amatpersonai bija piemērots drošības līdzeklis - aizliegums pildīt valdes locekļa amata pienākumus konkrētajā kapitālsabiedrībā, taču viņam nav aizliegts pildīt citus ar valdes locekļa amatu nesaistītus pienākumus.

Ja KNAB izmeklētājs konstatēs, ka netiek ievērotas drošības līdzekļa prasības un noteiktie ierobežojumi, tad ir pamats lemt jautājumu par stingrāka drošības līdzekļa piemērošanu, norādīja Kurpniece.

Kā ziņoja portāls Mixnews, 4.februārī Kulakovas sasauktajā pašvaldības AS "Daugavpils siltumtīkli" akcionāru sapulcē pieņemts lēmums uz izmeklēšanas laiku no ieņemamā amata atsaukt uzņēmuma valdes locekli Laudiņu.

Par uzņēmuma valdes locekļa amata pienākumu izpildītāju uz šo laiku iecelts domes izpilddirektora vietnieks Valērijs Kononovs.

Foto: barev.info, elektroas.ru

Komentāri