2014.gada martā Rīgā atklās pirmo "Debenhams" veikalu, Mixnews.lv

2014.gada martā Rīgā atklās pirmo "Debenhams" veikalu

фото

Ekonomika | 2013. gada 14. februārī plkst. 13:56

Britu mazumtirgotāja "Debenhams" pirmais veikals Rīgā tiks atklāts 2014.gada martā, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja Baltijas valstu nekustamo īpašumu attīstītāja "E.L.L. Real Estate" pārstāvji.

"E.L.L. Real Estate" parakstījis līgumu ar franšīzes īpašnieku Baltijas valstīs Jirgenu Rēlingeru par britu mazumtirgotāja "Debenhams" universālveikala atvēršanu arī Tallinā, Igaunijā.

"Debenhams" veikali durvis vērs 2014.gada martā tirdzniecības centrā "Spice", Rīgā, un 2014.gada rudenī topošajā tirdzniecības centrā "Panorama City", Tallinā.

"Debenhams" veikali atradīsies tirdzniecības centru izdevīgākajās vietās - "Spices" pirmajā stāvā, kur veikala platība būs 2948,5 kvadrātmetri, savukārt "Panorama City" veikals būs izvietots divos stāvos 2200 kvadrātmetrus lielā platībā.

"Debenhams" projekta vadītāja Baltijas valstīs Vaiva Kirvelaite atklāja, ka viena veikala izveides izmaksas lēšamas ap diviem miljoniem eiro (1,4 miljoniem latu). Patlaban saskaņā ar biznesa plānu ieguldījumu atpelnīšana prognozēta piecu gadu periodā katram veikalam.

Par investīciju piesaisti un projekta finansēšanu ir atbildīgs "Debenhams" franšīzes turētājs Rēlingers, kurš ir arī iniciators "Debenhams" veikalu attīstīšanai Baltijas valstīs.

"Debenhams" zīmola vadītāja Baltijas valstīs Kirvelaite pastāstīja, ka preču klāsts Latvijas un Igaunijas "Debenhams" veikalos neatšķirsies no Lielbritānijas, taču veikalu piedāvājumam katrā valstī papildus tiks pievienoti daži vietējie un starptautiskie zīmoli.

"Debenhams" zīmols tiek pārstāvēts 28 valstīs, kur kopumā ir 240 zīmola veikali. "Debenhams" universālveikalā iegādājamas preces sievietēm, vīriešiem un bērniem, mājai, brīvā laika pavadīšanai, veselībai un skaistumam.

Savukārt "Panorama City" tirdzniecības centru Tallinā plānots atklāt 2014.gada beigās. Tas būs lielākais modes un ģimenes izklaides centrs Igaunijā, kas piedāvās dažādas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem, vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem.

Plānots, ka "Panorama City" enkurnomnieks būs "Rimi" hipermārkets, svarīgs partneris būs arī "Apranga Group", kas ir lielākais modes mazumtirgotājs Baltijā, kas atvērs 14 starptautiski pazīstamus modes veikalus, tostarp iekļaujot visus "Inditex" grupai piederošos zīmolus - "Zara", "Massimo Dutti", "Bershka", "Pull&Bear", "Stradivarius".

"E.L.L. Real Estate" galvenais darbības virziens ir komerciālo nekustamo īpašumu projektu attīstīšana Baltijas valstīs, pildot gan projekta attīstītāja, gan investora un apsaimniekotāja funkcijas.

Tallinā "E.L.L. Real Estate" ir akcionārs "Viru" centrā, Rīgā tam pieder "Spice" un "Spice Home" iepirkšanās centri, bet Lietuvā investīciju portfolio ir "Panorāmas" iepirkšanās centrs Viļņā un "Saules Miestas" iepirkšanās centrs Šauļos.

foto: lingerieinsight.com

Komentāri