Laima sāk ražot kakao krēmus, Mixnews.lv

Laima sāk ražot kakao krēmus

фото

Ekonomika | 2015. gada 22. janvārī plkst. 15:37

Saldumu ražotāja AS "Laima" paplašinājusi produktu portfeli, sākot ražot kakao krēmu "Lukss" un lazdu riekstu krēmu "Vāverīte", kas ir papildinājums abu klasisko zīmolu produktu sērijām, informēja uzņēmuma zīmola vadītāja Maija Brūkle.

Sākotnēji krēmi tiks piedāvāti vietējā tirgū un Baltijas valstīs, bet nākotnē plānots tos piedāvāt arī citos eksporta tirgos, piemēram, Lielbritānijā, Īrijā, Slovākijā, Krievijā, Izraēlā un citviet.

"Vēlamies sniegt iespēju pircējiem baudīt Latvijā ražotus augstas kvalitātes produktus, tāpēc, turpinot ražošanas modernizāciju un attīstot produktu portfeli, ir iegādāta jauna ražošanas līnija, kuru nākotnē būs iespējams izmantot arī citu jaunu produktu ražošanai gan vietējam, gan eksporta tirgum," sacīja Brūkle.

Uzņēmuma pārstāve neprecizēja jaunajos produktos ieguldīto investīciju apjomu, norādot, ka ieguldījums veikts "Laimas" ražošanas modernizācijas un darba procesa efektivizācijas programmā.

Kopumā "Laimas" produkcija tiek eksportēta uz 27 eksporta valstīm, tajā skaitā Baltijas valstīm, Krieviju, ASV, Kanādu, Izraēlu, Vāciju, Lielbritāniju, Īriju, kā arī uz citām Eiropas Savienības valstīm, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, Moldāviju un Turkmenistānu. Eksports veido 42% no saražotās produkcijas.

Komentāri