Rēzeknē atlaiž no darba visus sētniekus, Mixnews.lv

Rēzeknē atlaiž no darba visus sētniekus

фото

Ekonomika | 2015. gada 12. februārī plkst. 13:43

Tā kā iepirkumā par tiesībām veikt pilsētas teritoriju uzkopšanu un uzturēšanu joprojām nav noteikts uzvarētājs, no nākamā nedēļas, 16.februāra, Rēzeknē no darba SIA "Rēzeknes namsaimnieks" tiks atlaisti visi sētnieki, informēja Rēzeknes pilsētas pašvaldībā.

Tā kā tuvojas noslēgumam darba līgumu darbības termiņš, kurus SIA "Rēzeknes namsaimnieks" noslēdza ar personām, kas pilda sētnieku pienākumus, ir aktualizējies jautājums par to, kas uzkops pilsētu līdz brīdim, kad noslēgsies iepirkuma procedūra un tiks parakstīts līgums ar konkursa uzvarētāju.

Kā pavēstīja Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Andrejs Rešetņikovs, iepirkuma procedūra pilsētas uzkopšanas un uzturēšanas pakalpojumiem līdz šim vēl nav noslēgta, jo bija nepieciešams rūpīgi pārbaudīt piedāvājumus, sameklēt papildu informāciju un veikt aprēķinus.

Cerot uz to, ka iepirkuma procedūras uzvarētājs tiks noteikts līdz šā gada 15.februārim pārrunu rezultātā, pašvaldība noslēdza ar SIA "Rēzeknes namsaimnieks" īstermiņa līgumu. Taču sakarā ar to, ka līdz 15.februārim uzvarētājs tā arī nebūs noteikts, no 16.februāra visi sētnieki tiks atlaisti no darba uzņēmumā "Rēzeknes namsaimnieks", teica Rešetņikovs.

No darba atlaistajiem sētniekiem tiks piedāvāta iespēja noslēgt pagaidu līgumu sētnieka pienākumu veikšanai ar Rēzeknes pilsētas domes Pilsētsaimniecības pārvaldi līdz konkursa uzvarētāja pasludināšanas brīdim.

Komentāri