Ādažos brūvēs alu ar jauno tehnoloģiju palīdzību, Mixnews.lv

Ādažos brūvēs alu ar jauno tehnoloģiju palīdzību (1)

фото

Ekonomika | 2015. gada 6. martā plkst. 18:45

Tuvākajā laikā Ādažos plānots izveidot alus darītavu, kurā tiks brūvēts ekskluzīvs četru šķirņu alus, sacīja SIA "Rose Brewery" līdzīpašnieks Mareks Joniškāns, ziņo LETA.

"Plānojam sākt ekskluzīva alus brūvēšanu, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un pilnībā datorizētu aprīkojumu. Patlaban alus top 50 litru datorizētā iekārtā, taču nākotnē plānojam ražošanas apjomus izvērst," sacīja Joniškāns.

Viņš atturējās minēt projekta investīcijas un ražošanas apjomus, bet norādīja, ka produkcija izlejamā veidā sākotnēji tiks piegādāta restorāniem, bāriem, kafejnīcām.

"Ar lielveikaliem saistīsimies tad, kad būs audzēti apjomi," atzina uzņēmējs.

Jautāts par "Rose Brewery" izredzēm piesātinātajā Latvijas alus tirgū, viņš atbildēja, ka uzņēmuma produkcija būs interesanta nišas alus baudītājiem.

"Tas būs ekskluzīvs alus, ar lielajiem ražotājiem nekonkurēsim. Alus nebūs lēts, un to novērtēs īsti šī dzēriena cienītāji. Nākotnē cerīgi raugāmies arī uz eksportu, piemēram, Angliju, kur ir pietiekami daudz latviešu, kurus interesētu labas kvalitātes alus, kas nav industriāli ražots," atzina uzņēmējs.

Komentāri 1
tedispirms 3 gadiem
50 litru iekaarta...tas ir maajas bruuzis,vai?