Terehovas robežpunktā rindā jāgaida astoņas stundas, Somijas robežpunktos - līdz pat 15 stundām, Mixnews.lv

Terehovas robežpunktā rindā jāgaida astoņas stundas, Somijas robežpunktos - līdz pat 15 stundām

фото

Ekonomika | 2013. gada 17. februārī plkst. 10:01

Robežkontroles punktā "Terehova" uz autoceļa A12 pie Krievijas robežas izveidojusies 150 stāvošu kravas automašīnu rinda, un aptuvenais gaidīšanas laiks ir 8 stundas, ziņo "Nozare.lv", atsaucories uz "Latvijas Valsts ceļu" sniegto informāciju.

Pirms robežkontroles punkta "Grebņeva" uz autoceļa A13 pie Lietuvas robežas ir 30 kravas automašīnu rinda, un paredzamais gaidīšanas laiks - 3 stundas.

Savukārt robežkontroles punktos "Silene" un "Pāternieki" kravas automašīnu rindu nav.

Pēc portāla "granitsa-online.com" ziņām, Somijā robežpunktā "Valimā - Torfjanovka" kravas auto šobrīd rindā ir jāstāv piecpadsmit stundas, bet Imantras - Svetogorskas robežpunktā - aptuveni divas stundas.

Portāls "Mixnews" jau ziņoja, ka decembra vidū uz Latvijas robežas ar Krieviju un Baltkrieviju veidojaā garas smago automašīnu rindas un dažos robežpunktos prognozējamais gaidīšanas ilgums pārsniedza diennakti.

2011.gadā pirms Ziemassvētkiem Latvijas un Krievijas robežas robežsargi un muitnieki strādāja, izmantojot maksimālās personāla un infrastruktūras jaudas, tomēr kravas automašīnu rindas pārsniedza 1200 automašīnu.

Komentāri