Ceļot uz Maskavu un Sanktpēterburgu tagad var gandrīz par pusi lētāk, Mixnews.lv

Ceļot uz Maskavu un Sanktpēterburgu tagad var gandrīz par pusi lētāk

фото

Ekonomika | 2015. gada 14. aprīlī plkst. 09:45

Līdz šī gada 24.decembrim, iegādājoties biļetes braucieniem uz Maskavu vai Sanktpēterburgu un atpakaļ, pasažieri saņems 45% atlaidi, ja biļetes tiek iegādātas 45-31 dienu pirms plānotā ceļojuma.

Tuvojoties vasaras atvaļinājumu sezonai, Latvijas dzelzceļa meitasuzņēmums SIA "LDz Cargo" starptautiskajos maršrutos uz Maskavu un Sanktpēterburgu vēlas piesaistīt vairāk pasažieru, tāpēc piemēros vēl nebijušas atlaides. Pasažieri, kuri izvēlas ceļot ar vilcienu jau ir novērtējuši vilciena sniegtās priekšrocības - brauciena laikā vilcienā iespējams gan strādāt, gan ērti atpūsties, kā arī nobaudīt restorāna vagona ēdienkartes jaunumus un iegādāties suvenīrus.

Laicīgi plānojot, starptautisko vilcienu pasažieriem tiek sniegta iespēja būtiski samazināt savus ceļojuma izdevumus, turklāt tā ir arī lieliska iespēja biežāk apciemot savus draugus un radiniekus.

Akcija ir spēkā biļetēm Biznesa klasē, SV, kupejas un vietkartes tipa vagonos līdz šī gada 24.decembrim. Savukārt, atlaide netiek piemērota, iegādājoties biļetes kopējos vagonos, kā arī vietkaršu vagonos periodā no 01.jūnija līdz 31.augustam.

Atgādinām, ka biļetes iespējams iegādāties gan starptautisko vilcienu kasēs, gan elektroniski vietnē www.ldz.lv.

Komentāri