"Maxima" veikalos varēs nopirkt pirmos vietējos rabarberus un skābenes, Mixnews.lv

"Maxima" veikalos varēs nopirkt pirmos vietējos rabarberus un skābenes

фото

Ekonomika | 2015. gada 7. maijā plkst. 12:13

Piektdien lielākajos "Maxima Latvija" veikalos iedzīvotāji varēs iegādāties pirmās jaunās ražas skābenes, kas audzētas Latvijā, bet jau sestdien veikalos būs pieejami pirmie vietējie rabarberi, informē SIA "Maxima Latvija" pārstāvis Jānis Beseris.

Jaunās ražas skābenes tirdzniecībā būs pieejamas trijos lielākajos veikalos - Rīgā, Ulmaņa gatvē 88a, Slokas ielā 115 un Deglava ielā 67, bet nākamnedēļ arī XX formāta veikalos visā Latvijā. Savukārt rabarberi no sestdienas būs pieejami visos veikalos.

"Vietējo dārzeņu un zaļumu klāsts mūsu veikalos ar katru dienu papildinās. Lai gan veikalos šobrīd ir nopērkami rabarberi, kas ir audzēti Polijā, iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka, parādoties vietējiem dārzeņiem un zaļumiem, iedzīvotāji priekšroku dod tieši Latvijā audzētajiem, tādēļ pēc iespējas ātrāk cenšamies klientiem piedāvāt tieši Latvijā audzēto," norāda "Maxima Latvija" mārketinga vadītāja Zane Kaktiņa.

Skābeņu cena "Maxima Latvija" veikalos būs 2,99 eiro par vienu kilogramu, bet rabarberi maksās 1,69 eiro par vienu kilogramu. Šīs skābenes un rabarberus "Maxima Latvija" veikaliem piegādās kooperatīvā sabiedrība "Baltijas dārzeņi".

Kā ziņots, "Maxima Latvija" mātesuzņēmums aplēsis, ka Latvijas veikalu tīklu apgrozījums pagājušajā gadā sasniedza 660 miljonus eiro bez pievienotās vērtības nodokļa, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu ir 0,1% palielinājums.

"Maxima Latvija" apgrozījums 2013.gadā sasniedza 673,47 miljonus eiro, bet peļņa - 17,74 miljonus eiro.

Komentāri