Money Express ievieš pakalpojumu "MoneyGram online", Mixnews.lv

Money Express ievieš pakalpojumu "MoneyGram online"

фото

Ekonomika | 2015. gada 15. maijā plkst. 17:27

Kompānija MONEY EXPRESS paplašina pakalpojumu MoneyGram un ievieš pakalpojumu MoneyGram online.

Tagad visiem ir iespējams saņemt vai nosūtīt naudas pārvedumu, izmantojot savu internetbanku. Īpaši aktuāli tas ir tiem iedzīvotājiem, kas dzīvo pilsētās un apdzīvotās vietās, kur vēl nav finanšu pakalpojuma centra MONEY EXPRESS un MoneyGram pārstāvju.

Visas MoneyGram priekšrocības protams saglabājās. Tās ir – drošums, ātrums, pieejamība, konfidencialitāte.

Ja ir vēlme nosūtīt naudu pēc sistēmas MoneyGram online, Jums jāieiet mājas lapā www.maini.lv. Pa labi varēs redzēt kalkulatoru MoneyGram online, ar kura palīdzību uzreiz var izvērtēt komisiju par ātrā naudas pārveduma pakalpojumu.

Tālāk – ir jāreģistrējas mājas lapā maini.lv un jāpārskaita naudu no sava bankas konta saņēmējam, kas jau pēc 10-15 minūtēm varēs saņemt pārvedumu vienā no MoneyGram pārstāvniecībām savā pilsētā. Jāatgādina, ka MoneyGram sistēmai ir plašs tīkls – vairāk kā 300 tūkstošu apkalpošanas punktu 200 pasaules valstīs.

Tāpat sistēma MoneyGram online strādā arī pretējā virzienā – naudu, ko klientam pārskaitīs pēc sistēmas MoneyGram, ieskaitīs tieši klienta bankas kontā, un jau atkal tas notiks 10-15 minūšu laikā pēc nosūtīšanas.

Tātad, ja agrāk MoneyGram pakalpojums bija nepieejams vai neērts MoneyGram aģenta neesamības dēļ noteiktā reģionā, tagad pakalpojums MoneyGram online ir brīnišķīgs problēmas risinājums.

Sīkāku informāciju var atrast mājaslapās www.maini.lv un www.moneyexpress.lv

Komentāri