Ministru kabinetā janvārī lielākā alga bijusi Juridiskā departamenta darbiniekiem, Mixnews.lv

Ministru kabinetā janvārī lielākā alga bijusi Juridiskā departamenta darbiniekiem (1)

фото

Ekonomika | 2013. gada 19. februārī plkst. 19:43

Šā gada janvārī Ministru kabinetā lielākā alga bijusi nevis premjerministram Valdim Dombrovskim, bet gan Juridiskā departamenta darbiniekiem, liecina Valsts kancelejas publiskotā informācija par atalgojuma apmēru janvārī, ziņo LETA.

Juridiskā departamenta vadītāja Inese Gailīte par darbu janvārī ir saņēmusi 1552 latus, bet viņas vietnieks Ivars Mēkons - 1518 latus. Savukārt premjera alga janvārī bija 1309 lati. Izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis saņēmis 1420 latus.

Savukārt citiem ministriem atalgojums bijis mazāks par valdības vadītāja algu. Tieslietu ministrs Jānis Bordāns saņēmis 1213 latus, kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende saņēmusi 1180 latus, iekšlietu ministra Riharda Kozlovska alga janvārī bija 1071 lats, tikpat liels atalgojums bija ekonomikas ministram Danielam Pavļutam, bet aizsardzības ministrs Artis Pabriks saņēmis 950 latus.

Viena no lielākajām algām starp ministriem janvārī bija vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Edmundam Sprūdžam - viņš saņēmis 1247 latus, taču šāds algas apmērs ir saistīts ar ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu. Tikmēr labklājības ministre Ilze Viņķele saņēmusi 1230 latus, bet finanšu ministrs Andris Vilks par janvārī padarīto saņēmis 1169 latus. Zemkopības ministrei Laimdotai Straujumai janvārī alga bija 1127 latu apmērā, bet veselības ministrei Ingrīdai Circenei - 1180 lati. Zem 1000 latu algu no ministriem saņēmis arī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs - viņa alga bija 994 latu apmērā.

Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane par janvāri saņēmusi 1287 latus lielu atalgojumu, liecina Valsts kancelejas publiskotā informācija.

Foto: jfsp.lu.lv

Komentāri 1
RccJkVutpirms 5 gadiem
is that the Sun is not exactly at the focus, but oiitbrng it. The thing is that the focus is inside the Sun and very close to its center so its really jut waving a bit. This also means that we can approximate the Sun as being in the focus.James, I feel the same a lot when I see derivations!For the OP, I have a question: from step four to five, where you go from velocity dot force to derivative of energy, where has the negative sign go?