Par 800 000 eiro labiekārtos Rīgu, Mixnews.lv

Par 800 000 eiro labiekārtos Rīgu

фото

Ekonomika | 2015. gada 8. jūlijā plkst. 16:08

Šodien Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja atbalstīja vairāk nekā 800 000 eiro piešķiršanu dažādu projektu īstenošanai, kuru rezultātā tiks labiekārtotas vairākas vietas Rīgā.

Par 25 000 eiro plānots izstrādāt tehniski ekonomisko pamatojumu Torņakalna degradētās teritorijas attīstībai. Tā ir viena no pilsētas attīstības prioritātēm, īpašu uzmanību pievēršot pamestām un neizmantotām transporta infrastruktūras teritorijām, pielāgojot tās jaunu uzņēmumu izvietošanai.

Tāpat līdzekļi piešķirti Grīziņkalna teritorijas attīstības turpināšanai, un par 65 000 eiro Grīziņkalnā tiks uzstādīts jauns žogs gar skeitparku, kā arī rekonstruētas ietves gar Ata ielu un Pērnavas ielu.

Atbalstīta arī apgaismojuma ierīkošana visā Uzvaras parkā, ko veiks SIA "Rīgas gaisma", kā arī gājēju un veloceliņa Rīgas Centrs-Dārziņi turpinājuma izbūve 630 m garumā.

Lai nodrošinātu kvalitatīvu vides pieejamību apmeklētājiem, Rīgas pilsētas kultūras un atpūtas parkā "Mežaparks" par 204 000 eiro tiks veikta iekšējo asfaltēto gājēju celiņu rekonstrukcija virzienā no vēsturiskās parka ieejas Meža prospektā uz bērnu rotaļu pilsētiņu. 176 600 eiro piešķirti dzīvojamās mājas Brīvības ielā 443, 445 un 451 pievienošanai pilsētas centralizētajam kanalizācijas tīklam, kā arī to ūdensapgādes sistēmu rekonstrukcijas veikšanai.

Pilsētas infrastruktūras fonda mērķis ir finanšu līdzekļu uzkrāšana un apsaimniekošana inženiertehniskās infrastruktūras un sociālās infrastruktūras uzturēšanas un attīstības projektiem. Fonda līdzekļus veido ieņēmumi no pašvaldības nodevas par pašvaldības infrastruktūras uzturēšanu un attīstību.

Komentāri