Astoņās Kurzemes pašvaldībās atkritumu apsaimniekošanu veiks "Eco Baltia VIDE", Mixnews.lv

Astoņās Kurzemes pašvaldībās atkritumu apsaimniekošanu veiks "Eco Baltia VIDE"

фото

Ekonomika | 2013. gada 23. februārī plkst. 15:02

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) atļāvis astoņām Ziemeļkurzemes pašvaldībām slēgt iepirkuma līgumus ar atklātā konkursā "Par sadzīves atkritumu apsaimniekotāja izvēli Talsu, Dundagas, Engures, Jaunpils, Kandavas, Mērsraga, Rojas, Tukuma novados" noteikto uzvarētāju "Eco Baltia VIDE", ziņo aģentūra LETA.

Konkursā ar zemākās cenas piedāvājumu un atbilstoši iepirkuma nolikumā izvirzītajām tehniskajām prasībām uzvarēja personu apvienība "Kurzemes ainava" un "Jūrmalas ATU", kas pašlaik apvienojušies vienā uzņēmumā "Eco Baltia VIDE", piedāvājot zemāko atkritumu izvešanas cenu - 3,91 latu par kubikmetru bez pievienotās vērības nodokļa (PVN), taču cits pretendents - SIA "Vides pakalpojumu grupa" - konkursa rezultātus divas reizes apstrīdēja, norādot, ka uzvarētāja nosauktā cena esot nepamatoti zema un par tādu neesot iespējams sniegt attiecīgo pakalpojumu. "Vides pakalpojumu grupas" piedāvātā cena bija 5,14 lati par kvadrātmetru, neskaitot PVN.

IUB tomēr atļāva slēgt līgumus ar konkursa uzvarētāju, un patlaban pašvaldības strādā pie līgumu sagatavošanas. Pēc līgumu noslēgšanas vēl trīs mēnešus saglabāsies patlaban spēkā esošie tarifi. Talsu novadā samaksa par pakalpojumu pašlaik ir 8,95 lati par kubikmetru bez PVN.

Foto: diena.lv

Komentāri