Rosina izmaiņas, lai iedzīvotāji par komunālajiem pakalpojumiem varētu norēķināties tieši ar to sniedzējiem, Mixnews.lv

Rosina izmaiņas, lai iedzīvotāji par komunālajiem pakalpojumiem varētu norēķināties tieši ar to sniedzējiem

фото

Ekonomika | 2013. gada 24. februārī plkst. 14:52

Lai novērstu problēmas ar negodīgiem māju apsaimniekotājiem, kuri no iedzīvotājiem iekasē maksājumus par siltumu un ūdeni, bet vēlāk par šiem pakalpojumiem nenorēķinās ar pakalpojumu sniedzējiem, tiek rosināts veikt izmaiņas normatīvajos aktos, paredzot, ka iedzīvotāji par komunālajiem pakalpojumiem varētu norēķināties tieši ar to sniedzējiem, ziņo LETA.

Kā pastāstīja Ekonomikas ministrijas Būvniecības un mājokļu politikas departamenta direktore Ilze Oša, tika vērtēti dažādi varianti situācijas uzlabošanai, tomēr iespēja iedzīvotājiem norēķināties par komunālajiem pakalpojumiem tieši ar to sniedzējiem atzīts par labāko risinājumu, tāpēc par šādu priekšlikumu nākamnedēļ paredzēts diskutēt ar Saeimas Mājokļa jautājumu apakškomisijas deputātiem.

Lai iedzīvotāji varētu tieš norēķināties par komunālajiem pakalpojumiem ar pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, par apkuri un ūdeni, būtu nepieciešams veikt grozījumus Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā un citos normatīvajos aktos. Patlaban tiekot strādāts pie dažādiem priekšlikumiem māju pārvaldīšanas likuma izmaiņām un mēneša laikā paredzēts piedāvāt konkrētu grozījumu projektu, norādīja Oša.

Foto: db.lv

Komentāri