"Staburadze" ražos cepumus pēc norvēģu 'Kavli" pasūtījuma , Mixnews.lv

"Staburadze" ražos cepumus pēc norvēģu 'Kavli" pasūtījuma

фото

Ekonomika | 2013. gada 26. februārī plkst. 14:15

Saldumu ražotāja AS "Staburadze" pārņems Norvēģijas pārtikas ražotāja "Kavli" maizes cepumu "Korni" ražošanu. Norvēģijas pārtikas ražotājs slēdzis cepumu ražotni Bergenā, par turpmākās darbības partneri izvēloties koncerna "NP Foods" vadībā esošo Latvijas uzņēmumu "Staburadze", biznesa portālu "Nozare.lv" informēja uzņēmuma pārstāve Rita Voronkova.

"Staburadze" sadarbības partnera statusu ieguvusi, uzvarot konkurencē starp citiem Skandināvijas un Baltijas uzņēmumiem.

Maizes cepumi ir tradicionāls skandināvu pārtikas produkts, ko ikdienā lieto kā alternatīvu maizei. Latvijā tiks ražoti četru veidu maizes cepumi. Produkti ar zīmolu "Korn" tiks izplatīti Norvēģijas, Zviedrijas, Dānijas, Lielbritānijas, ASV, Austrālijas, Jaunzēlandes un Japānas tirgos. Vēl šogad ar zīmolu "Selga" jaunie maizes cepumi tiks piedāvāti arī Latvijas patērētājiem.

Publicitātes foto

SIA "Staburadze" ir pārtikas uzņēmumu vadības un attīstības, pārtikas produktu tirdzniecības un loģistikas pakalpojumu koncerna "NP Foods" sastāvā, kas nodrošina vienotu vadību un attīstību arī Latvijas uzņēmumos AS "Laima", SIA "Staburadzes konditoreja", AS "Gutta" un SIA "Saldumu tirdzniecība".

Komentāri