Vairāki veikalu tīkli aptur tirdzniecību ar "Forevers" produkciju (papildināts 17:12), Mixnews.lv

Vairāki veikalu tīkli aptur tirdzniecību ar "Forevers" produkciju (papildināts 17:12)

фото

Ekonomika | 2013. gada 27. februārī plkst. 17:12

Veikalu ķēde "Rimi Latvija" apturējusi tirdzniecību ar visu uzņēmuma SIA "Forevers" produkciju, kur sastāvā norādīta liellopu gaļa, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja veikala pārstāve Laura Podskočija.

"Rūpējoties par mūsu pircēju drošību, balstoties uz Pārtikas un veterinārā dienestā mājas lapā pieejamo informāciju, šobrīd Rimi veikalos visā Latvijā līdz turpmākajai informācijai tiek apturēta gaļas pārstrādes uzņēmuma "Forevers" produkcija, kuras sastāvā ir norādīts "liellopa gaļa"," norādīja veikala pārstāve.

Savukārt "Forevers" kvalitātes nodaļas vadītāja Irina Zoļina, nesagaidot oficiālu produkcijas analīžu rezultātus no Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD), biznesa portālam "Nozare.lv" paskaidroja, ka lielveikalu tīkla lēmums pārtraukt tirdzniecību ar gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA "Forevers" liellopa gaļas produkciju ir pieņemts "pārāk lielu emociju iespaidā".

Kā biznesa portālam "Nozare.lv" norādīja veikalu tīkla "Maxima" pārstāvis Ivars Andiņš, neskatoties uz to, ka "Maxima Latvija" veikalu tīklā līdz šim netika tirgots produkts, kur atklāta zirga gaļas klātbūtne, tomēr drošības apsvērumu dēļ uzņēmuma vadība pieņēmusi lēmumu atsaukt no tirgošanas "Forevers" izplatīto liellopu kotlešu masu.

"Elvi" zīmola un franšīzes devējas SIA "Pārtikas tirdzniecības apvienība" (PTA) komercdirektore Laila Vārtukapteine skaidroja - atsevišķu partneru veikalos "Forevers" produkcija ir nelielā apjomā, un PTA rekomendēs apturēt tirdzniecību ar šo produkciju.

Vārtukapteine arī skaidroja, ka patlaban jau ir apturēts iepirkums, kas nozīmē, ka PTA nepārtrauc sadarbību ar "Forevers", bet gan aptur to uz izmeklēšanas laiku.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka vairākās Latvijas kautuvēs un vienā gaļas pārstrādes uzņēmumā - SIA "Forevers" - ir konstatētas aizdomīgas darbības ar zirga gaļu.

Foto: no vietnes rimi.lv

Komentāri