Valsts un pašvaldību ceļu uzturēšanai piešķir 10,2 miljonus latu, Mixnews.lv

Valsts un pašvaldību ceļu uzturēšanai piešķir 10,2 miljonus latu

фото

Ekonomika | 2013. gada 12. martā plkst. 16:52

Valdība šodien nolēma no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem valsts un pašvaldību ceļu uzturēšanai piešķirt 10,2 miljonus latu, ziņo LETA.

Finanšu ministrs Andris Vilks (V) kolēģus brīdināja, ka, izmantojot šādu summu no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem, atlikušais gads būs jāpavada ar mazu atlikumu, tomēr valdības vadītājs Valdis Domborvskis (V) un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs atbalstīja ierosinājumu piešķirt nepieciešamo finansējumu.

Satiksmes ministrija (SM) lūdza piešķirt piecus miljonus latu, lai finansētu pašvaldību autoceļu un ielu ārkārtas neatliekamos uzturēšanas darbus 2012./2013. gada ziemas sezonā, kā arī 5,2 miljonus latu, lai organizētu valsts autoceļu posmu ar sabrukušo asfalta seguma ārkārtas neatliekamo autoceļu uzturēšanas un segumu atjaunošanas darbu veikšanu un veiktu faktiski izpildīto darbu apmaksu 2013.gadā.

SM iepriekš norādīja, ka piešķirtais finansējums pašvaldībām ļaus nodrošināt autoceļu un ielu ikdienas uzturēšanas darbus 2013.gada vasaras sezonā. Savukārt finansējums valsts ceļiem ļaus veikt ārkārtas autoceļu uzturēšanas un segumu atjaunošanas darbus, tādā veidā nodrošinot drošu un nepārtrauktu satiksmi uz valsts autoceļiem pēc ziemas sezonas.

Par piešķirto finansējumu tiks nodrošināti sabrukušo autoceļu segumu ārkārtas uzturēšanas darbi 184,2 kilometru garumā.

Foto: rus.apollo.lv, ceturtdiena.lv, i.drom.ru

Komentāri