Zeltiņu apstiprina Rīgas brīvostas pārvaldnieka amatā

фото

Ekonomika | 2017. gada 28. jūlijā plkst. 15:47

Rīgas brīvostas valde šodien apstiprināja Ansi Zeltiņu ostas pārvaldnieka amatā, pēc brīvostas valdes sēdes informēja brīvostā.

Ostas valdes lēmums bija vienbalsīgs. Darbu pārvaldnieka amatā Zeltiņš sāks no 1.augusta.

Kā ziņots, 14.jūlijā satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS) pēc tikšanās ar Zeltiņu paziņoja, ka dos saskaņojumu viņa iecelšanai attiecīgajā amatā.

Zeltiņa kandidatūru virzīja Rīgas brīvostas pārvaldnieka amata pretendentu atlases un izvērtēšanas komisija, kas vairākās kārtās vētīja kopumā 24 pretendentus. Jūnija beigās Rīgas brīvostas valde vienbalsīgi atbalstīja Zeltiņa iecelšanu ostas pārvaldnieka amatā, taču atbilstoši Rīgas brīvostas likumam tam bija jāsaņem satiksmes ministra saskaņojums.

Zeltiņš ir dzimis 1975.gadā, ieguvis profesionālo bakalaura/maģistra grādu jūras transportā Latvijas Jūras akadēmijā, kā arī maģistra grādu biznesa vadībā Salfordas Universitātē Apvienotajā Karalistē. Zeltiņa profesionālā pieredze saistīta gan ar kuģniecības nozari (kapteiņa palīgs uz "Aframax" tipa kravas kuģiem), gan vadošos amatos privātajā un publiskajā sektorā transporta un loģistikas jomā.

Pašlaik Zeltiņš ieņem "Latvijas dzelzceļa" padomes priekšsēdētāja amatu, ir SIA "Rīgas brīvostas flote" direktors un valdes loceklis, kā arī Latvijas Jūras administrācijas valdes priekšsēdētāja padomnieks. Pirms tam bijis transporta nozares atašejs Eiropas Savienībā, vadījis Latvijas Jūras administrāciju, kā arī strādājis vadošos amatos vairākās privātos ar transporta un loģistikas nozari saistītos uzņēmumos.

Rīgas brīvostas pārvaldnieka amats kļuva vakants pēc tam, kad to šā gada 10.martā pēc paša vēlēšanās atstāja Leonīds Loginovs, kurš Rīgas brīvostu vadīja kopš 1998.gada. Līdz jauna ostas pārvaldnieka apstiprināšanai attiecīgo pienākumu izpilde bija uzticēta ilggadējam Loginova vietniekam Aigaram Pečakam.

Komentāri