Iedzīvotājus aicina iegādāties Latvijā ražotu LED produkciju, Mixnews.lv

Iedzīvotājus aicina iegādāties Latvijā ražotu LED produkciju

фото

Ekonomika | 2017. gada 7. decembrī plkst. 08:48

Latvijā ir savdabīga tendence - iedzīvotāji labprāt iegādājas, piemēram, Lietuvas vai Polijas ražotāju LED produkciju, taču Latvijas ražotāju LED apgaismojumam bieži vien iet garām, atklāj uzņēmuma Euroled.lv īpašnieks Jevgēnijs Šapovals.

Tai pat laikā lietuvieši un poļi LED iepērk Latvijas uzņēmumā Euroled.lv, atzīstot, ka šī ražotāja apgaismojums ir nesalīdzināmi kvalitatīvāks – ilgmūžīgāks, ar labāku gaismas atdevi, ļoti mazu elektroenerģijas patēriņu un lielisku garantiju. Turklāt cenas ziņā Euroled.lv ražotie zīmola VISIONAL gaismekļi ir pat lētāki nekā Lietuvas un Polijas izstrādājumi.

Gribētu mudināt Latvijas iedzīvotājus paraudzīties plašāk, padomāt arī par to, ka, iegādājoties Latvijas ražotāju produkciju, tai skaitā LED, Jūs atbalstāt Latvijas ekonomiku, un mums visiem tas ir ļoti, ļoti svarīgi.

Uzņēmums Euroled.lv darbojas jau 11 gadu, un ir Latvijā reģistrēts zīmols. Bieži piedalās izstādēs, prezentējot zīmola VISIONAL gaismekļus kā Latvijas preci. Izstrādājumi ir ļoti kvalitatīvi un visplašākajā klāstā - spuldzes, lampas, prožektori u.c. privātām un komerciālām vajadzībām.

Uzņēmums Euroled.lv strauji attīstās. Šogad Rīgā atklājām plašu, specializētu LED apgaismojuma veikalu, kura kopējā platība ir vairāk kā 1200 kvadrātmetri.

Kāpēc bija nepieciešams tik plašs veikals?

Lai eksponētu visu produkciju, jo uzņēmuma klāstā ir ļoti dažādi LED izstrādājumi mājai un dārzam - gaismas paneļi, galda, sienu, griestu apgaismojums. Veikalā ir pieejamas ļoti skaistas, moderna dizaina LED lustras, kopumā 150 dažādi modeļi. Euroled.lv veikalā tās maksā par 30-40% lētāk nekā citos Latvijas veikalu tīklos.

Euroled.lv veikalā cilvēkiem ir iespēja izmēģināt, kā LED darbojas – ieslēgt un izslēgt, izvēlēties tīkamāko gaismas krāsu, dizainu, kā arī ir iespējams paņemt LED gaismekļus bezmaksas testēšanai uz noteiktu laiku.

Veikala klāstā ir arī ļoti daudzveidīgi apgaismojuma risinājumi plašām telpām un objektiem - veikaliem, noliktavām, rūpniecības telpām, valsts iestādēm – skolām, bērnu dārziem, piemēram, prožektoru tipa ielu apgaismojums, tā izmērs ir sākot no 4 metri. Tāpat Euroled.lv veikalā ir pieejams liela izmēra LED apgaismojums parkiem.

Citos veikalu tīklos šāda veida gaismekļi maksā 1000 - 2000 eiro, taču Euroled.lv veikalā pieejami tikai par 250 eiro. Veikalā visus šos LED izstrādājumus var aplūkot un uzreiz arī iegādāties.

Euroled.lv gaismekļiem tiek dota divu gadu valsts garantija. Taču daudziem gaismekļiem ir 3 – 10 gadu garantija, atkarībā no tehniskās specifikācijas.

Tomēr Euroled.lv uzņēmums savu produkciju ražo Ķīnā...

Tā ir taisnība. Nav noslēpums, ka 95% pasaules tirgū piedāvātās LED produkcijas tiek ražota Ķīnā. Arī pasaulē zināmākie LED zīmoli Philips, Osram, General Electric produkciju ražo Ķīnā, saglabājot augstu kvalitāti. Tas pierāda, ka Ķīnā var ražot ļoti kvalitatīvu LED.

Uzņēmums Euroled.lv ir izvēlējies šo pašu ceļu. Mēs Latvijā izstrādājam LED gaismekļu tehnisko specifikāciju - CRI, gaismas atdevi, spilgtumu, dizainu u.c., tad to testējam Latvijas laboratorijā. Pēc laboratorijas ieteikumiem uzlabojam dažādus rādītājus, un, ja nepieciešams, mainām komponentus.

Kad LED gaismekļa specifikācija ir izstrādāta līdz pilnībai, produkciju pasūtām ražot Ķīnā. Savukārt Ķīnā veicam ļoti stingru kvalitātes kontroli. Ne reiz vien esam saņēmuši laboratorijas atsauksmes par to, ka tik inovatīvi un kvalitatīvi izstrādāti LED produkti līdz šim nav testēti.

Pilnībā visa Euroled.lv produkcija ir sertificēta Eiropā, tai ir CE marķējums un daudzi citi sertifikāti, tai skaitā TUV sertifikāts. Tas apliecina, ka Euroled.lv produkcija ne tikai atbilst visām augstajām Eiropas prasībām, bet ir daudz kvalitatīvāka.

Vairums Ķīnas lielo LED ražošanas uzņēmumu īpašnieki ir ļoti turīgi cilvēki. Latvijas tirgus to uztverē ir niecīgs, tāpēc mēs esam gandarīti, ka mūsu sadarbības partneri mēro ceļu uz Latviju, lai klātienē iepazītu Euroled.lv uzņēmumu, veidotu ciešāku sadarbību, kā arī izrāda interesi investēt.

Kopīgi ar Ķīnas sadarbības partneriem esam izstrādājuši LED paneli ar tieši tādu pašu elektroenerģijas patēriņu un tehnisko specifikāciju, kā pasaulē zināma zīmola LED panelim. Taču atšķirība ir tā, ka Latvijā ražotajam LED panelim gaismas atdeve ir par 53% augstāka, un tiek dota piecu gadu garantija.

Kā spējat izsekot LED ražojumu kvalitātei Ķīnā?

Mēs sadarbojamies tikai ar pārbaudītiem uzņēmumiem, kas ir ilgstoši un pastāvīgi mūsu sadarbības partneri. Šie uzņēmumi ražo LED arī Francijai, Vācijai, Austrijai, Spānijai, un, kā zināms, šīs valstis pieprasa visaugstāko kvalitāti. Euroled.lv gaismekļiem ražošanas procesā vairākkārt tiek testēta kvalitāte – paaugstināta sprieguma un temperatūras apstākļos. Turklāt pirms produkcija tiek nosūtīta uz Latviju veicam personīgu kvalitātes pārbaudi.

Euroled.lv gaismekļiem tiek izmantotas tieši tādas pašas komplektējošās detaļas, kādas izmanto pasaulē zināmi zīmoli Philips, Osram, CREE u.c. Tas nozīmē, ka, iegādājoties zīmola VISIONAL gaismekļus, cilvēki pērk tādus pašus LED produktus, kādus pārdod pasaulē zināmi zīmoli. Vienīgā atšķirība ir tā, ka Euroled.lv gaismekļi cenas ziņā ir krietni lētāki, jo tiem nav milzīgā zīmola uzcenojuma.

Latvijā Euroled.lv produkciju var iegādāties par vairumtirdzniecības cenām, tādēļ daudzi uzņēmumi – vairumpircēji, un arī ļoti daudz mūsu konkurentu, kuri iepriekš LED apgaismojumu iegādājās Eiropā – Latvijā, Lietuvā, Polijā, Zviedrijā, tagad to pērk uzņēmumā Euroled.lv.

Kā uzņēmums spēj tik kvalitatīvu LED apgaismojumu piedāvāt par tik zemu cenu?

Mēs varam to atļauties, jo saražojam ļoti daudz produkcijas. Turklāt Euroled.lv produkcija tirgū tiek piedāvāta tieši no ražotāja - bez starpniekiem.

Uzņēmumi bieži nonāk krīzes situācijā tad, kad ir jāaprīko ar LED liels objekts, vajadzīgi daudz LED gaismekļi un uzreiz. Kur tos dabūt?

Pilnīgi noteikti uzņēmumā Euroled.lv. Šeit Jūs noteikti nopirksiet to, kas ir nepieciešams, ar labu garantiju un par ļoti izdevīgu cenu. Uzņēmuma noliktavā ir visi iespējamie LED izstrādājumi, ļoti lielā daudzumā, un tos var uzreiz iegādāties.

Turklāt potenciālos klientus vienmēr mudinām vaicāt par vēl izdevīgākiem cenas nosacījumiem, esam pretimnākoši, ar mums var vienoties.

Līdz šim Euroled.lv ir realizējis pasūtījumus (izstrādājis apgaismojuma projektu, piegādājis gaismekļus un tos uzstādījis) ļoti daudziem komerciāliem un valsts objektiem, piemēram, Mēness Aptiekām un BENU aptiekām, veikalu tīklam Beta, Rīgas Brīvostas terminālam, Valsts prezidenta kancelejai, t/c Stockmann.

Arī atjaunotajai VEF kultūras pilij ir izmantoti Euroled.lv gaismekļi. Pilij bija nepieciešami nestandarta izmēra LED gaismekļi, un Euroled.lv bija vienīgais uzņēmums, kas bija gatavs tos saražot pēc individuāla pasūtījuma.

Vai LED tehnoloģijas mūsdienās ir pilnveidojušās?

Īpaši pēdējos gados LED tehnoloģiju attīstība ir bijusi ļoti strauja. Senāk LED kvalitātei varēja piekasīties, taču pašlaik tehniskie parametri ir ļoti augsti – izcila gaismas atdeve, ilgs kalpošanas mūžs, ļoti liels elektroenerģijas ietaupījums.

Tāpēc gan pasaulē, gan Latvijā LED popularitāte strauji aug. Cilvēki gan privātajā sektorā, gan uzņēmumi, valsts iestādes novērtē to, ka ar LED var ievērojami samazināt elektroenerģijas patēriņu un ietaupīt izmaksas, tāpēc arvien biežāk neekonomiskās kvēlspuldzes tiek nomainītas pret LED.

Vai Euroled.lv plāno attīstīt arī eksportu?

Plānojam piedalīties starptautiskās izstādēs, kur zīmola VISIONAL apgaismojumu prezentēsim kā Latvijas produktu. Uzņēmuma nākamais mērķis ir attīstīt eksportu uz Austriju, Vāciju, Franciju, Itāliju, Spāniju. Protams, esam ļoti ieinteresēti piedāvāt Euroled.lv izstrādājumus Skandināvijas valstīs un Šveicē. Šīs valstis pieprasa visaugstāko kvalitāti. Analizējām šo valstu tirgu, un esam pārliecināti, ka varam nodrošināt nepieciešamo kvalitāti un būt konkurētspējīgi.

Euroled produkciju var iegādāties veikalos Katlakalna ielā, 13 (ieeja no Lubānas ielas), A. Čaka ielā, 129 un Kalnciema ielā, 148, kā arī mājaslapā www.euroled.lv.