Latvijas veikalos augušas atsevišķu Gruzijas minerālūdens zīmolu cenas, Mixnews.lv

Latvijas veikalos augušas atsevišķu Gruzijas minerālūdens zīmolu cenas

фото

Ekonomika | 2018. gada 16. maijā plkst. 11:30

Aizvadīto nedēļu laikā vidēji par 37% augusi atsevišķu Gruzijas minerālūdens zīmolu cena Latvijas veikalos.

“Gruzijas minerālūdens cenu kāpumstirgū tika prognozēts jau aprīļa vidū. Veicot tirgus analīzi aizvadītajās nedēļās, tik tiešām novērots, ka atkarībā no tirdzniecības vietas, konkrēta veidaGruzijas minerālūdens - “Borjomi” - cena augusi no 36% līdz pat 48%, kas liecina, ka tirgus spēlētāji reaģējuši nekavējoties.

Tai pat laikā esam turējuši savu solījumu, klientiem nodrošinot kvalitatīvas Gruzijas minerālūdens alternatīvas “Maxima Latvija” veikalos,” norāda “Maxima Latvija” komercdirektors Viktors Troicins.

Cenu kāpums Gruzijas minerālūdenim tika prognozēts pēc tam, kad “Maxima Latvija” ziņoja par izmaiņām sadarbībā ar “Borjomi”. Rodot operatīvu risinājumu, “Maxima Latvija” pircējiem tiek piedāvātas kvalitatīvas Gruzijas minerālūdens alternatīvas - Gruzijas minerālūdens “Nabeghlavi”.

Šī gada sākumā mazumtirdzniecības uzņēmums „Maxima Latvija” ir samazinājis regulārās cenas teju 1000 svarīgām un pircēju iecienītām ikdienas precēm. Pirms cenu samazināšanas tika veikts rūpīgs analītisks darbs, lai identificētu tās preču kategorijas un preču grupas, kuras pircējiem ikdienā ir svarīgas un biežāk nonāk iepirkumu grozos, tostarp arī minerālūdens.

Regulāro cenu samazinājums teju 1000 precēm ir līdz pat 40%. Kopumā "Maxima Latvija"sortimentā ir 130 minerālūdens veidu. “Maxima Latvija” sortimentā ir līdz pat 60 tūkstoši dažādu preču vienību.

Komentāri