Durvis šomēnes ver jau sestais “Maxima” veikals, Mixnews.lv

Durvis šomēnes ver jau sestais “Maxima” veikals

фото

Ekonomika | 2019. gada 18. aprīlī plkst. 12:46

Šodien, 18. aprīlī, Siguldas centrā pēc rekonstrukcijas tika atklāts “Maxima X” veikals Leona Paegles ielā 3. Investējot 535 000 eiro, veikalā ir radīta moderna un ērta iepirkšanās vide Siguldas iedzīvotājiem un daudzajiem pilsētas viesiem.

“Šomēnes durvis vēruši jau seši “Maxima” veikali, kopējām investīcijām sasniedzot vairāk nekā 6 miljonus eiro. Četri no šiem veikaliem atrodas reģionos, apliecinot reģionu nozīmību “Maxima Latvija” izaugsmē. Jaunatvērtais “Maxima X” veikals ir veidots atbilstoši jaunākajām iepirkšanās tendencēm un aizvien pieaugošajiem kvalitātes standartiem. Esam rūpīgi domājuši gan par veikala 29 darbinieku, gan klientu vajadzībām, un esam droši, ka veiktās pārmaiņas sniegs jaunu iepirkšanās pieredzi Siguldā,” stāsta “Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa.

Veikala trīs mēnešu rekonstrukcijas laikā ir pilnībā atjaunota 471 m2 plašā tirdzniecības zāle. Veikalā ir modernizētas inženierkomunikācijas, uzstādīta jauna ventilācijas iekārta vienmēr patīkamam mikroklimatam telpās un uzstādīts videi draudzīgs, energoefektīvs LED apgaismojums. Atbilstoši “Maxima” kvalitātes standartam veikalā ir uzstādīti jauni svari un WiFi tīkls skeneriem. Pircēju un darbinieku ērtībām veikalā ir izveidotas četras pašapkalpošanās kases, kurās var norēķināties gan ar maksājumu karti, gan skaidru naudu. Kopējā veikala telpu platība ir 868 m2.

Iedzīvotāju ērtībām veikalā ir paplašināts preču klāsts, piedāvājot vēl lielākas izvēles iespējas gan ikdienai, gan svētkiem. Sortimentā ir plašs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, īpaši liela svaigu dārzeņu un augļu daudzveidība un citi iecienīti produkti.

“Maxima X” veikala rekonstrukcija Siguldā ir daļa no mazumtirdzniecības tīkla “Maxima Latvija” investīciju programmas, kuras laikā uzņēmums būtiski paplašinās veikalu tīklu, atverot vairākus jaunus lieformāta veikalus, virkni mazā formāta veikalu, kā arī pilnībā rekonstruējot 10 esošos veikalus, daļu no tiem būtiski paplašinot. Jau ziņots, ka veicinot ērtu un pieejamu iepirkšanos, “Maxima Latvija” veikalu tīkla izvēršanā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā 2019.gadā plāno veikt investīcijas vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā.

фото

Komentāri