Eksperti piedāvā pasūtīt auto no Eiropas, Mixnews.lv

Eksperti piedāvā pasūtīt auto no Eiropas

фото

Ekonomika | 2019. gada 3. maijā plkst. 20:53

Ko Jūs sagaidiet iegādājoties mazlietotu vai lietotu automašīnu? Labu cenu, pārskatāmu servisa vēsturi, patiesu nobraukumu, koptu un pucētu? Nav noslēpums, kad Eiropā auto tirgus ir mazāk sabojāts, kā arī auto īpašnieki lielākoties transportlīdzekļus apkopj pie oficiālā dīlera. Ir vairāki plusi iegādājoties automašīnu no Eiropas, bet ar ko sākt?

Pirmkārt, transportlīdzekļa meklēšana Eiropas tirgū, kas nebūt nav viegls process, jo kā gan zināt vai auto ir labā tehniskā un vizuālā stāvoklī, kā zināt vai pārdevējs ir uzticams?!

Pēc tam seko jautājums, kā atgādāt auto uz Latviju, jo transporta kompāniju meklēšana arī varētu būt sarežģīts process. Un jāatzīst, kad lielāka daļa potenciālo pircēju vēlas izmantot līzinga iespējas, bet šāds pakalpojums netiek piedāvāts, kad vēlamā automašīna atrodas ārvalstīs.

фото

Latvijā jau 2 gadus darbojas uzņēmums CARWEB LATVIA SIA, kurš ir vienīgais oficiālais licencētais mobile.de pārstāvis Latvijā un ir izveidojies pilnībā automatizētu platformu, kas klientiem dod iespēju pasūtīt transportlīdzekļus no populārākā sludinājuma portāla mobile.de, pārbaudot gan auto, gan pārdevēju, organizē transportu un dod iespēju iegādāties šīs automašīnas uzreiz līzingā.

CARWEB.LV auto piegādi veic no visas Eiropas un ir iespēja pasūtīt ne tikai biznesa un premium klases automašīnas, bet arī cita veida transportlīdzekļus - kravas transportu un moto tehniku.

Pēc klienta izvēles pasūtītajai automašīnai ir iespēja papildus uzstādīt drošības sistēmas, noformēt līzinga dokumentus sadarbībā ar Swedbank, SEB, Citadele, Luminor un Inbank, kā arī reģistrēt transportlīdzekli Ceļu satiksmes drošības direkcijā un pat iziet tehnisko apskati.

Tāpat ir iespēja noformēt OCTA un KASKO, kā arī veikt transportlīdzekļa apkopi.

Šī transportlīdzekļu pasūtīšanas sistēma ir izveidota tā, lai klients var pasūtīt sev auto ar visu nepieciešamo aprīkojumu un līzingu, ierodoties CARWEB.LV salonā tikai vienu reizi un aizbraukt jau ar jaunu auto.

Komentāri