Eksperts: tāda traģēdija ar zorbu Latvijā nav iespējama, Mixnews.lv

Eksperts: tāda traģēdija ar zorbu Latvijā nav iespējama

фото

Ekskluzīvi | 2013. gada 10. janvārī plkst. 08:44

Zorbs, ar kuru cieta divi Krievijas tūristi Kaukāzā, bija zagts, intervijā radio Baltkom pastāstīja projekta zorb.lv vadītājs Leo Jundzis. Pēc viņa teiktā, Latvijā šāda traģēdija vienkārši nav iespējama.

„2009.gadā šo lodi nozaga. Patiesībā to izmanto noziedznieki, Krievijā ir tik kriminogēna situācija, ka neviens arī īpaši neiespringst. Tur bija pārkāpti visi iespējamie un neiespējamie drošības noteikumi. Būtiskākais – pirms aizas nebija drošības sienas, kā viņi vispār iedomājās, ka nekas tāds nenotiks,” skaidroja Jundzis.

Pēc viņa teiktā, Latvijā nekas tāds notikt nevar. „Mēs darām visu lietotāju drošībai. Mums ir labi stiprinājumi, instruktori stāv visā trasē un, pat ja ceļā gadās kāds koks, tad viņi atgrūž bumbu. Smagu triecienu mūsu trasē Dzegužkalnā vispār nav iespējams sajust,” teica projektu vadītājs.

Kā "lat.mixnews.lv" jau ziņoja, Dombajā negadījumā ar zorbu cieta divi Krievijas tūristi. Viņi nolēma ar zorbu nobraukt no stāva, nenožogota kalna, taču tā kā trase nebija nožogota, ievēlās aizā. Viens vīrietis gāja bojā notikuma vietā, otrs – guva smadzeņu satricinājumu.

Komentāri