Otto Ozols: etniskā spriedze ir izdevīga "nelietīgajam Staļina līķim", Mixnews.lv

Otto Ozols: etniskā spriedze ir izdevīga "nelietīgajam Staļina līķim" (1)

фото

Ekskluzīvi | 2013. gada 10. janvārī plkst. 12:00

Vārdu "okupants" vajadzētu atzīt par politiski nekorektu un aizliegt lietot ikdienā, turklāt tam piekrīt arī Nacionālās apvienības pārstāvji. Par to radio Baltkom rīta programmā pastāstīja publicists un rakstnieks Otto Ozols.

"Es reiz uzrakstīju rakstu par to, ka vārdu "okupants" vajadzētu aizliegt. Tas ir politiski nekorekts. Krievi, kas tagad šeit dzīvo, nav okupanti un arī viņu tēvi nav okupanti. Krievu cilvēkam vārds "okupants" nav pieņamams tādēļ, ka tas asociējas, piemēram, ar fašistu okupāciju, ar slepkavībām un nāves sodiem. Es atbalstu principu: okupācija bija, okupantu – nav," pastāstīja Ozols.

Pēc viņa teiktā, reiz viņš saticis Nacionālās apvienības pārstāvi Imantu Parādnieku un pastāstījis par šo vārdu. "Parādnieks man piekrita," skaidroja Ozols.

Ozols uzskata, ka "nacionālās kārts" izmantošana ir izdevīga "vien nelietīgajam Staļina līķim". "Staļins galināja visus: gan latviešu nācijas ziedu, gan arī krievu. Un tas, ka patlaban tiek kurināta starpnacionālā spriedze, ir izdevīgi vien nelietīgajam Staļina līķim. Hitlers un Staļins savos kapos viltīgi smīn," teica publicists.

Foto: mixnews.lv

Komentāri 1
Nu jāpirms 6 gadiem
tikai nez kam ir izdevīga latviešu saukšana par fašistiem un viņu valodas -par suņu valodu?To jau nu gan nedrīkst aizliegt.Ar ko asociējas "atbrīvotāju"statusa piesaukšana latviešiem-par to gan Ozola kungs nav aizdomājies.